cinema.pl Artykuły

wtorek, 31 marzec 2020 15:07

KU PRZESTRODZE - film nie tylko dla rodziców

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ku Przestrodze to film który mocno i dosadnie pokazuje jak żyją Ci którzy sprzedają dopalacze i narkotyki a jak kończą Ci którzy je kupują. Film jest podzielony na dwie części fabularną która opowiada historię trojga młodych ludzi uczniów szkoły średniej, którzy po przez zapoznanie Pietrasa zmienią swoje życie i wpadną w wir dopalaczy oraz krótkiej części dokumentalnej gdzie specjaliści wypowiadają się o skutkach brania dopalaczy.

 

Film dla młodzieży oraz ich rodziców.

Film Ku Przestrodze w całości stworzyła grupa Pasjonatów filmowych spod znaku Amazing Time.

Parę słów od twórców:

Film powstał całkowicie bez budżetu, ale z pomocą dobrych ludzi udało się, chcieliśmy mocno i dosadnie pokazać że dopalacze są nadal problemem i wywołać dyskusję na ten temat. Film Ku Przestrodze jest naszym debiutem i idziemy dalej. Film ten był też spełnieniem marzeń naszej czwórki o robieniu filmów i uważamy, że na film zrobiony za 0 złotych tak naprawdę z wspaniałymi ludźmi, ale jak by nie patrzeć w 90 procentach z amatorami wyszedł całkiem ok.

Myślę że pokazaliśmy wszystkim, że można i daliśmy do myślenia co będziemy pokazywać w filmach z budżetem, a taki jest nasz cel robienie kolejnych filmów z przekazem i dających do myślenia ale ciekawych i porywających. Naszą kolejną produkcją robioną już na dużo większą skalę będzie film pt. Wojowniczka o młodej dziewczynie po wielkiej traumie, która ukojenie znajduje w mma i walczy w klatce oraz w sądzie o swoje dziecko.

https://www.youtube.com/watch?v=IbZO7eBMjZ8&t=50s

Czytany 1282 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 marzec 2020 18:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama