cinema.pl Artykuły

niedziela, 12 kwiecień 2020 14:56

Bohaterowie pod ciągłą presją, czyli serialowy maj na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy sezon przygód kultowego MacGyvera we współczesnym remake’u przygód agenta „złotej rączki”, zamach terrorystyczny na Kapitol, w wyniku którego stanowisko prezydenta USA obejmuje zupełnie nieprzygotowany Kiefer Sutherland, dalsze przygody byłych wojskowych ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala, Jessica Alba i Gabrielle Union, walczące z bezwzględnymi gangami narkotykowymi jako agentki LAPD oraz jednostka specjalna wysyłana w najniebezpieczniejsze rejony świata, by walczyć o bezpieczeństwo USA. 

 

W maju widzowie kanałów AXN zobaczą: 4. sezon MacGyvera w AXN, serial Designated Survivor w AXN Black, produkcję L.A.’s Finest i 3. sezon Nocnej zmiany w AXN White oraz The Brave w AXN Spin.

MacGyver to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku z niezapomnianym Richardem Deanem Andersonem. Nowy MacGyver (Lucas Till) jest młodszy od pierwowzoru, chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej. Jedno pozostało niezmienne - dzięki swoim umiejętnościom potrafi uratować świat za pomocą spinaczy do papieru, zrobić bombę z urodzinowych świeczek i pokonać przeciwnika, używając jedynie gumy do żucia. Sprawy, których rozwiązania się podejmuje są tak wymagające, że korzysta z pomocy zaufanych współpracowników z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa). W 4. sezonie serialu drużyna MacGyvera zmierzy się między innymi z terrorystami planującymi ataki bronią biologiczną w USA oraz przetestuje zabezpieczenia w laboratorium wojskowym.  Premiera 4. sezonu serialu MacGyver w środę 27 maja o godz. 20:10. Kolejne odcinki w środy o 20:00 w AXN.

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. Premiera pierwszych 4 odcinków serialu Designated Survivor już w piątek 22 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki w każdy piątek o 20:00 w AXN Black.

Nocna zmiana pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 3. sezonie do zespołu dołączy nowa stażystka, Dr. Shannon Rivera (Tanaya Beatty). Premiera 3. sezonu serialu Nocna zmiana we wtorek 12 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 w AXN White.

L.A.’s Finest to spin-off serii filmów Bad Boys, który skupia się na życiu agentki Sydney Burnett (Gabrielle Union). Burnett po akcji przeciwko kartelowi narkotykowemu w Miami postanawia pozostawić przeszłość za sobą i zacząć pracę jako detektyw w Mieście Aniołów. Jej partnerką zostaje Nancy McKenna (Jessica Alba) – pracująca mama z trudną przeszłością. Razem będą musiały stawić czoła najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles oraz własnym problemom w życiu prywatnym. Premiera serialu L.A.’s Finest we wtorek 26 maja o godz. 22.00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 22:00 w AXN White.

Serial The Brave opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) - zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) – były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu The Brave w poniedziałek 4 maja o godz. 21:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21.00 w AXN Spin.

Czytany 475 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 12 kwiecień 2020 15:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama