cinema.pl Artykuły

niedziela, 12 kwiecień 2020 15:05

„Domowe rozgrywki” – premiera drugiego sezonu miniserialu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W czasie kwarantanny wszyscy szukamy pomysłu na przyjemne spędzenie czasu w domowym zaciszu. Tu z odsieczą przychodzi rodzina Czechoskich, której perypetie będzie można śledzić już od 12 kwietnia w drugim sezonie miniserialuserialu „Domowe rozgrywki”.

 

Zabawne zwroty akcji i błyskotliwe dialogi serwowane w kilkuminutowych odcinkach będą znakomitą rozrywką i okazją do wspólnego spędzania czasu w domowym zaciszu. Motywem przewodnim całej serii jest niezmiennie piłka nożna. W serialu ponownie zobaczymy aktorów dobrze już znanych z poprzedniego sezonu oraz nowe, nietuzinkowe postacie.

Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski). Tym razem w życiu Czechoskich nastąpi prawdziwa rewolucja – już w pierwszym odcinku przeprowadzają się z kamienicy do własnego domu! Agnieszka nie kryje zachwytu. Marek  kończy remont. Przeurocza sąsiadka Maja (Zuzanna Lit) przynosi im na powitanie poczęstunek. Kobieta budzi zainteresowanie Marka i zazdrość Agnieszki. Po całym dniu wytężonych prac domowych Agnieszka  i Marek orientują się, że nie zabrali ukochanego chomika Funi z poprzedniego mieszkania! Zamiast snu, czekają ich intensywne poszukiwania… Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka!

Premierowy odcinek „Domowych rozgrywek” w niedzielę 12 kwietnia o godz. 18:40 w Polsacie!

Czytany 839 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 12 kwiecień 2020 15:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama