cinema.pl Artykuły

czwartek, 23 kwiecień 2020 15:34

Cartoon Network i Boomerang na maj

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Hity programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang na maj 2020 roku.

MŁODZI TYTANI: AKCJA!

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 4 MAJA O 16:40

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:40

SPECJALNY MARATON ODCINKÓW SERIALU: OD 1 DO 3 MAJA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Piątka nastoletnich superbohaterów: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg ponownie wkraczają do akcji! Każdy z nich został obdarzony nieprzeciętnymi umiejętnościami, które pozwalają im stać na straży bezpieczeństwa miasta Jump City. W nowych odcinkach Tytani udzielają Robinowi bezcennych wskazówek w związku z jego uczuciem do Wonder Girl. Cała paczka musi też udowodnić swoje umiejętności, jakie zdobyła podczas niezwykłego obozu. Tymczasem Blackfire opracowuje niemal niezawodny plan podboju Ziemi... Drużyna będzie chciała zrobić wszystko, by powstrzymać zagładę! 

 

THUNDERCATS ROAR

PREMIERA SERIALU W PONIEDZIAŁEK 4 MAJA O 17:00

Drużyna z ThunderCats ledwo zdołała się uratować podczas zagłady swojej planety. W poszukiwaniu nowego miejsca do życia Leon-O,  Tigra, Pantro, Cheetara, WiliKit i WiliKat osiedlają się na Trzeciej Ziemi. Planeta jest pełna przygód i niebezpieczeństw! Bohaterowie stawiają czoła tajemniczym stworzeniom oraz walczą ze złowieszczym przywódcą swoich nowych wrogów – Mumm-Rą. W pierwszej serii serialu Tigra będzie próbowała pomóc płaczącemu jednorożcowi, który stracił wszystkich przyjaciół, bohaterowie zostaną też powiernikami tajemnicy Miecza Przeznaczenia. Nie lada gratką stanie się też fakt, że widzowie będą mogli sprawdzić, jak wygląda tajemnicza siedziba Mumm-Ry!

 

POWER PLAYERS

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 MAJA O 18:00

Axel jest chłopcem, który potrafi przeobrażać się w magiczną zabawkę. Współpracując ze swoją drużyną: Sierżantem Szarżą, Niedźwierzyńcą i Galileo walczy ze złowieszczym Madcapem i jego poplecznikami. Przyjaciele wszelkimi sposobami chcą ocalić ziemię przed złem. Tym razem wujek Axela opracował nowy wynalazek: Zwalacz z nóg. Chłopiec wraz ze swoimi towarzyszami ma wyjątkowo trudne zadanie: nie budząc wujka musi powstrzymać Orangutora przed kradzieżą Zwalacza! Czy ta misja zakończy się sukcesem? Tymczasem Zoe konstruuje kombinezon bojowy, ponieważ pragnie dołączyć do drużyny Axela. Jedyny problem to fakt, że dziewczynka nie potrafi zmniejszyć się do wielkości zabawki. 

 

STEVEN UNIVERSE: ZMIANA ZDANIA 

STEVEN UNIVERSE: FILM

PREMIERA W NIEDZIELĘ 17 MAJA O 19:20

Przed widzami Cartoon Network dwa spotkania z światem „Steven Universe”! W ciele głównego bohatera znajduje się magiczny kamień odpowiadający za jego supermoc. Opiekują się nim Kryształowe Klejnoty – wojowniczki, których zadaniem jest zapewnienie ludzkości bezpieczeństwa. Przy okazji uczą chłopca używać niezwykłych zdolności i przełamywać jego wrodzoną nieśmiałość. „Steven Universe: Zmiana zdania” to ponad 40 minut świetnej zabawy i emocji podczas obserwowania ostatecznego wyzwania Stevena, który połączy się z każdym z klejnotów ze swojej drużyny. Z kolei w „Steven Universe: Film” chłopak musi zmierzyć się ze Spinel, która zresetowała wszystkie klejnoty. Czy uda mu się naprawić sytuację?

 

NINJAGO

PREMIERA W SOBOTĘ 23 MAJA 0 8:30

Kai, Jay, Cole i Zane to nieustraszeni wojownicy LEGO, którzy nieustannie szkolą się w starożytnej sztuce walki Spinjitzu. Ich nauczyciel to opanowany Mistrz Wu. Misją wojowników jest ocalenie swojej mitycznej krainy od zła. W tym celu staczają niebezpieczne walki z czarnymi charakterami próbującymi zakłócić spokój. Przed nimi kolejne przygody, które widzowie będą mogli obserwować w premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu. Co tym razem przydarzy się przyjaciołom, którzy walczą ze złem? Z kim tym razem stoczą emocjonujące i niebezpieczne pojedynki?

 

BAKUGAN: BATTLE PLANET

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 MAJA O 6:00

Serial o młodych bohaterach i ich spektakularnych przyjaciołach z kosmosu wraca na antenę Cartoon Network! Nastolatkowie, którzy na co dzień tworzą filmy na serwis ViewTube przypadkowo dokonują zaskakującego odkrycia i spotykają na swojej drodze biomechaniczne istoty pochodzące z obcej galaktyki. Tajemnicze stworzenia nie tylko będą pomagać w ochronie całej planety przed niebezpieczeństwem, ale także z czasem zaprzyjaźnią się ze swoimi odkrywcami. W nowych odcinkach na widzów czeka jeszcze więcej emocjonujących walk i przygód tej niecodziennej drużyny!

 

NOVELMORE – INVINCIBUS

PREMIERA W SOBOTĘ 16 MAJA O 8:20

Novelmore to typowe, średniowieczne miasteczko przeżywające kolejne oblężenia. Ma jednak swoich nieustraszonych obrońców: włada nim beztroski król Jan, a jego syn Arwynn jest walecznym rycerzem, który swoim mieczem już nie raz obronił królestwo. Wśród obrońców grodu znajduje się także Gwynn – dziewczyna, która marzy o tym, by być rycerzem. Ten zawód mogą jednak wykonywać jedynie mężczyźni, dlatego Gwynn podczas bitew przykleja do swojej twarzy wąsy i przebiera się za mężczyznę. Dario to z kolei młody naukowiec, który swoją wiedzą i wynalazkami wspiera i urozmaica nie tylko królewską codzienność, ale także przebieg każdej bitwy

  

TOM I JERRY SHOW

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 4 MAJA O 17:00

Ten zwariowany duet znany jest widzom na całym świecie! Tom jest sporych rozmiarów niebieskim kotem i większość swojego życia spędza na szaleńczych gonitwach za sprytną i zwinną myszą – Jerrym. Nowe odcinki tego kultowego serialu to jeszcze więcej przygód dla fanów tej dwójki, która mimo upływy lat ciągle dostarcza widzom znakomitej rozrywki. W nowych epizodach ci przeciwnicy znajdą się w różnych, niespotykanych dotąd miejscach i wpadną w kolejne tarapaty. Czasami okaże się, że odwieczni wrogowie będą zmuszeni do współpracy by pokonać kłopoty!

 

AGENT BINKY: PETS OF THE UNIVERSE

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 MAJA O 15:00

Binky to zwyczajny kot żyjący w najzwyklejszym na świecie domu. Te pozory są jednak mylące! Tak naprawdę jest on mieszkańcem kosmicznej stacji, a podwórko otaczające jego domostwo to najprawdziwszy kosmos! Binky jest agentem prestiżowej agencji kosmicznej, a powierzane mu misje traktuje niezwykle poważnie. Dzielnie broni mieszkańców swojego domu przed niebezpieczeństwami i płaci za to najwyższą cenę – czasami jest to nawet zrezygnowanie z popołudniowej drzemki! W kosmicznej agencji zatrudnione zostały także inne bystre zwierzaki. Wśród nich są m.in. kapitan Gracie, sierżant Fluffy, psi agent Gordon czy nieśmiała Nola, która jest niewielkim żółwiem

 

DINO LEKCJA

PREMIERA W SOBOTĘ 23 MAJA O 13:00

Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble to najlepsi przyjaciele. Oboje mieszkają w Skalisku - miasteczku nowoczesnej epoki kamienia, ale gdy tylko mają okazję, czmychają poza miasto szukać szalonych przygód. Widzowie będą mogli wziąć udział w telewizyjnej „Dino lekcji” i poznać nieznane dotąd gatunki dinozaurów. Podglądanie jak wygląda prehistoryczna szkoła może być niezapomnianą przygodą!

Czytany 389 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 kwiecień 2020 15:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama