cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 04 maj 2020 16:29

„Bakugan: Battle Planet” powraca na Cartoon Network!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przyjaźń pomiędzy tajemniczymi stworzeniami z odległej galaktyki i nastolatkami jest możliwa! Udowodnili to członkowie Ekstra Ekipy i Bakugany, których widzowie znają z serialu „Bakugan: Battle Planet”. Nastolatkowie i ich kosmiczni przyjaciele powracają w zupełnie nowych odcinkach. Ich emocjonujące kosmiczne perypetie będzie można oglądać już od poniedziałku 11 maja na kanale Cartoon Network.

 

Serial o młodych bohaterach i ich spektakularnych przyjaciołach z kosmosu wraca na antenę Cartoon Network! Dan Kouzo wraz z grupą swoich nastoletnich przyjaciół zajmują się tworzeniem filmów, które umieszczają w Internecie. Serial rozpoczyna się, gdy kumple przypadkowo dokonują zadziwiającego odkrycia i spotykają biomechaniczne istoty pochodzące z obcej galaktyki. Tajemnicze stworzenia należą do nieznanego dotąd gatunku Bakuganów. Dan wraz ze swoimi towarzyszami stopniowo uczą się z nimi współpracować. Udaje się im też sterować stworami podczas walk. Bakugany znajdują się bowiem w niemałym niebezpieczeństwie! Zadaniem Ekstra Ekipy jest nie tylko ochrona nieznanego dotąd gatunku, ale również obrona całej Ziemi przy pomocy nowych przyjaciół z odległej planety!  

W nowych odcinkach pierwszego sezonu na widzów czeka jeszcze więcej emocjonujących walk i przygód z udziałem Ekstra Ekipy! Tym razem przyjaciele otrzymają wiadomość, by stawić się w kwaterze głównej Bentona Duska. Dostaną tam trudne zlecenie, by pomóc Bakuganowi o imieniu Phaedrus. Ekipa będzie zmuszona wejść do tajemniczego i niebezpiecznego Labiryntu, by uratować uwięzione Bakugany. To miejsce jest nieprzewidywalne i pełne tajemnic – za każdym rogiem kryje się kolejna przygoda!

Premiera nowych odcinków „Bakugan: Battle Planet” w poniedziałek 11 maja o 6:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 6:00.

Czytany 298 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 maj 2020 17:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama