cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 maj 2020 17:16

Niebezpieczeństwo, tajemnice i niezawodni bohaterowie w czerwcu na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Komisarz Trela w drugim sezonie najnowszej polskiej produkcji AXN, sequel kultowego filmu z lat 90-tych na rodzinny wieczór, dalszy ciąg przygód jednostki specjalnej amerykańskiej policji oraz komedia o dwóch nierozgarniętych policjantach, którzy nienawidzą siebie nawzajem. W czerwcu widzowie AXN zobaczą: powtórkę całego 2. sezonu serialu Znaki, film Jumanji: Przygoda w dżungli oraz 3. sezon S.W.A.T. – Jednostki specjalnej, a na kanale AXN Black obejrzą premierę komedii Policja Zastępcza.

 

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Powtórki wszystkich odcinków 2. sezonu serialu Znaki od środy 3 czerwca o godz. 23:00. Kolejne odcinki w środy o 23:00 w AXN.

W filmie Jumanji: Przygoda w dżungli dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…Premiera filmu Jumanji: Przygoda w dżungli w sobotę 6 czerwca o godz. 20:00 w AXN.

Serial S.W.A.T. - Jednostka Specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W 3. sezonie jednostka będzie musiała namierzyć terrorystę, który używa dronów do detonacji ładunków. Również życie porucznika Hondo ulegnie znacznym zmianom – uzyska prawną opiekę nad Darryl, a jego ojciec nieoczekiwanie pojawi się w ich życiu. Premiera dwóch pierwszych odcinków 3. sezonu serialu S.W.A.T. - Jednostka Specjalna w poniedziałek 15 czerwca o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

Policja zastępcza to historia różniących się znacznie od reszty detektywów NYPD. Oficerowie Gamble i Hoitz (Will Ferrell i Mark Wahlberg) zostają oddelegowani do dożywotniej pracy za biurkiem. Panowie nie tylko pałają nienawiścią do siebie, lecz także do swoich nowych obowiązków. Nie mogą również znieść faktu, że żyją w cieniu dwóch twardych, najsłynniejszych detektywów w historii wydziału (Samuel L. Jackson i Dwayne Johnson). Okazja do zajęcia ich miejsca pojawia się szybciej niż myśleli. Kiedy słynnemu duetowi postawione zostaję zarzuty, Gamble i Hoitz trafiają na sprawę, która może okazać się największą zbrodnią od lat w Nowym Jorku. Premiera filmu Policja zastępcza we wtorek 30 czerwca o godz. 20:00 w AXN Black.

Czytany 391 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 maj 2020 17:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama