cinema.pl Artykuły

środa, 13 maj 2020 11:03

„#tuiteraz”/ #wartoczekać!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Bardzo tęsknimy za pełnymi kinowymi salami, za emocjami towarzyszącymi wprowadzaniu filmu do kin, dlatego w każdy wtorek postanowiliśmy pisać również o tytułach, które po zakończeniu pandemii trafią na ekrany i na które #wartoczekać!

Mamy nadzieję, że kina niebawem się otworzą, a wtedy będziemy dla Was mieli premierowo wspaniały, pogodny film o poszukiwaniu szczęścia, idealny na powrót do kinowych sal, o znaczącym tytule - „#tuiteraz”!

 

#tuiteraz”

Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie.

 

Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny

z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu

w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.

 

Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się

w umówionym miejscu. Przez kilka dni Stéphane koczuje na najnowocześniejszym

i największym lotnisku świata z nadzieją że Soo się jednak zjawi. Poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z koszykarzami francuskiej reprezentacji, gotuje z tamtejszym kucharzem.

 

Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, hasztag „iamhere” błyskawiczne zyskuje popularność, a Stéphane zostaje okrzyknięty „francuskim kochankiem”.

Czy Stéphane'owi uda się odnaleźć Soo?

 

reż. Eric Lartigau

występują: Doona Bae, Alain Chabat 

produkcja: Francja 2019

 

Do zobaczenia w kinie!

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 maj 2020 11:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama