cinema.pl Artykuły

środa, 13 maj 2020 14:41

Zabawki ruszają do boju!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Cartoon Network zaprasza swoich widzów na przygody nowego bohatera Axela i jego nieustraszonej ekipy zabawek! Ta odważna drużyna stara się przeciwstawić przebiegłemu Madcapowi i jego sojusznikom. Bohaterowie przekonują się, że ich siła tkwi we współpracy i wzajemnym zaufaniu. Serial będzie można oglądać już od 18 maja na antenie Cartoon Network.

 

Ta premiera przekona wszystkich, że zabawki mogą kryć w sobie ogromną siłę! Axel jest z pozoru zwyczajnym chłopcem. Okazuje się jednak, że posiada oryginalną supermoc - potrafi zmieniać się w zabawkę i wraz z swoimi towarzyszami, m.in.: Sierżantem Szarżą, Niedźwierzyńcą i Galileo tworzy niemal niepokonaną drużynę, która dzielnie stara się bronić baterię z życiomocą przed złowieszczym Madcapem i jego wyszkolonymi poplecznikami. Każdy z tych bohaterów posiada inne umiejętności, a razem tworzą naprawdę zgraną i skuteczną drużynę!

Już od 18 maja na Cartoon Network będzie można oglądać emocjonujące przygody Axela i jego przyjaciół! Wśród wielu perypetii znajdzie się także ta, gdy drużyna będzie próbować powstrzymać Orangutora przed kradzieżą nowego wynalazku opracowanego przez wujka Andrew – Zwalacza z nóg. Cała operacja będzie musiała być przeprowadzona bardzo ostrożnie. Wszystko po to, by nie obudzić wujka! Co wymyślą zabawki, by powstrzymać tę kradzież? 

Premiera serialu „Power Players” w poniedziałek 18 maja o 18:00.  Emisja codziennie o 18:00 na Cartoon Network.

Czytany 298 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 maj 2020 14:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama