cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 18 maj 2020 13:03

POWITANIE LATA W ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z okazji rozpoczynającego się lata stacja Romance TV zabierze swoich widzów w piękną podróż. Widzowie odwiedzą bardziej i mniej odległe zakątki świata dzięki premierowym filmom z serii „Lato w...” oraz „Hotel marzeń”. Będą one pokazywane w ramach cyklu „Letnie romanse” w każdą sobotę od 20 czerwca do 31 sierpnia. Pierwsze dwie produkcje „Lato w Toskanii” i „Hotel marzeń: Malezja” zostaną wyemitowane jeszcze w czerwcu. 

 

Już w pierwszy dzień lata, 20 czerwca o godz. 21:55 miłośnicy malowniczych włoskich krajobrazów będą mogli udać się w podróż do Toskanii. Tu wspólnie z Laurą, główną bohaterką filmu „Lato w Toskanii” odkryją skrywaną przez lata rodzinną tajemnicę. Tydzień później, 27 czerwca o godz. 21:55, widzowie Romance TV razem z bohaterami produkcji „Hotel marzeń: Malezja” odwiedzą egzotyczny raj z białymi plażami i oszałamiającą dziką przyrodą.

 

Film „Lato w Toskanii” opowiada historię dziennikarki modowej Laury, która po śmierci matki znajduje w jej rzeczach adres hotelu w Lucce i bilet lotniczy do Pizy. Zaintrygowana postanawia zbadać tę sprawę i leci do Włoch. Na miejscu dowiaduje się jej matka Gloria raz do roku spotykała się w tym hotelu ze swoim kochankiem, Emanuelem. Dotąd była przekonana, że małżeństwo jej rodziców było idealne. Laura jest skołowana i nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji, a na domiar złego, kiedy poznaje syna Emanuela, Alessandro jej serce zaczyna bić mocniej.

 

W produkcji „Hotel marzeń: Malezja” Markus Winter, podróżnik i szef renomowanej sieci hoteli Siethoff udaje się w podróż służbową, a przy okazji planuje odwiedzić swoich przyjaciół, którzy prowadzą mały hotel na jednej z malezyjskich wysp. Na miejscu dowiaduje się, że Jennifer sama zajmuje się siedmioletnim synem i całym hotelem, ponieważ jej mąż zmarł. Kobieta stara się za wszelką cenę ratować rodzinny interes, ale inwestor budowlany Wong stara przejąć jej hotel. Markus ma doświadczenie w kwestiach nieruchomości, więc postanawia pomóc swojej przyjaciółce. Wspólnie chcą odnaleźć cichego udziałowca jej męża, Daniela Falka, który przed laty wycofał się z interesów i przeniósł się do dżungli, gdzie prowadzi spokojne i beztroskie życie. Kiedy odnajdują go cała prawda wychodzi na jaw.

Czytany 395 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 maj 2020 13:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama