cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 25 maj 2020 11:31

"Scenariopisarstwo w praktyce" - nowa edycja warsztatów Bahama Films

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Lato zamierzasz spędzić kreatywnie? A może z powodu pandemii ciągle siedzisz w domu i szukasz interesujących kursów online? Na warsztatach Bahama Films „Scenariopisarstwo w praktyce” zdobędziesz niezbędne umiejętności oraz napiszesz scenariusz filmu krótkometrażowego pod okiem doświadczonego mentora. W tej edycji – ze względu na sytuację – uruchomione zostaną zarówno grupy tradycyjne, jak i online. Start – 26 czerwca!

 

Warsztaty „Scenariopisarstwo w praktyce” są przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze scenariopisarstwem, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenia związane z branżą filmową. Kurs warto polecić także osobom związanych z literaturą i pisaniem w szerokim tego słowa znaczeniu – pisarzom, dziennikarzom, copywriterom. Każdy, kto kocha pisać i oglądać filmy i seriale oraz marzy, by samemu tworzyć kultowe historie, znajdzie na tych warsztatach coś dla siebie.

W ramach zajęć każdy Uczestnik ma za zadanie napisać scenariusz 30-minutowego filmu fabularnego, będący formą zaliczenia warsztatów. Małe grupy (6-10 osób), a także forma regularnych spotkań i komunikacji online z prowadzącym zajęcia umożliwia ciągłe monitorowanie postępów pracy i rozwiązywanie problemów. Odstępy między spotkaniami zostały dopasowane do charakteru zajęć i długości poszczególnych zadań domowych, dając Uczestnikom możliwość efektywnej pracy nad poszczególnymi etapami pisania scenariusza, aż do gotowego tekstu. 

Warsztaty „Scenariopisarstwo w praktyce” dają również możliwości rozpoczęcia profesjonalnej pracy twórczej. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów Bahama Fims z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym i telewizyjnym.

Zapisz się już dziś!

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: https://bahamafilms.pl/warsztaty/scenariopisarstwo-w-praktyce-warsztaty/

Bahama Films na Facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage 

Czytany 326 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 maj 2020 11:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama