cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 25 maj 2020 15:06

Wycieczka dookoła świata ze Scooby-Doo i jego przyjaciółmi!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Lato to idealny czas, by rozwiązywać kryminalne zagadki i demaskować zjawy! Już od 1 czerwca na antenie Boomeranga młodzi widzowie będą mogli przypomnieć sobie swoje ulubione odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” oraz obejrzeć filmy z młodymi detektywami w rolach głównych. 

 

Strach ma wielkie oczy – wie o tym cała załoga biura detektywistycznego Scooby-Doo. Tytułowy bohater, mimo że sporych rozmiarów, nie należy do najodważniejszych. Podobnie jak jego najlepszy przyjaciel – Kudłaty. Tę dwójkę do działania może zachęcić jedynie obietnica prawdziwej uczty lub odrobina scooby chrupków. W wakacje na antenie Boomeranga będzie można oglądać najlepsze odcinki tego kultowego serialu, którego bohaterowie od pokoleń nie tracą na popularności. Już od 1 czerwca wakacyjne poranki będą pełne emocji i detektywistycznych zadań do wykonania. Dodatkowo od 22 czerwca codziennie o 10:00 Boomerang wyemituje także filmy z bohaterami kreskówki!

Premiera cyklu „Dookoła świata ze Scooby-Doo” w poniedziałek 1 czerwca o 9:00. Emisja codziennie o godzinie 9:00. Od 22 czerwca codziennie o 10:00 na antenie Boomeranga zostaną wyemitowane filmy o Scooby-Doo!

Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 maj 2020 15:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama