cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 08 czerwiec 2020 14:04

„365 dni" już na DVD - ruszyła przedsprzedaż!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

DVD z pierwszym polskim filmem erotycznym „365 dni” trafi na sklepowe półki 15 lipca. Z racji ogromnego zainteresowania tytułem w Kulturalnym Sklepie oraz Empiku uruchomiona została przedsprzedaż płyt.

 

„365 dni” to fenomen. Nie tylko na skalę Polski, ale również świata. Widzów z najróżniejszych zakątków globu bez reszty pochłonął rozpalający zmysły romans Laury i Massima. Długo wyczekiwane DVD z filmem trafi do sklepów 15 lipca, jednak już teraz można je nabyć w przedsprzedaży.

„365 dni” zadebiutowało w kinach 7 lutego i z miejsca stało się hitem. W premierowy weekend film obejrzało prawie 454 tysiące osób, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. „365 dni” wyświetlane była do momentu zamknięcia kin z powodu pandemii. Do tego momentu wyreżyserowaną przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa produkcję obejrzało ponad 1,63 miliona widzów, co aktualnie zapewnia jej pozycję lidera rodzimego box office. 

Niecałe dwa miesiące po premierze kinowej „365 dni” ukazało się na platformie Netflix i tam również święciło triumfy. Film znalazł się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji. 

Wszystko, co wiąże się z filmem „365 dni” fani przyjmują z ogromnym entuzjazmem, nie inaczej było ze ścieżką dźwiękową. Promujący film utwór „Feel It”, w wykonaniu Michele, odtworzony został w serwisie You Tube ponad 14 milionów razy i doczekał się kilkudziesięciu coverów.     

W filmie „365 dni” występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

Kup DVD „365 dni” w Kulturalnym Sklepie 

https://kulturalnysklep.pl/film/365-dni-dvd-blankadvd

Kup DVD „365 dni” w Empiku

https://www.empik.com/365-dni-bialowas-barbara,p1243048888,film-p

 

***

„365 DNI” 

premiera 7 lutego 2020

Obsada: Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Mateusz Łasowski, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Otar Saralidze, Bronisław Wrocławski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Przemysław Sadowski, Michał Mikołajczak.

Reżyseria: Barbara Białowąs, Tomasz Mandes

Producent kreatywny: Tomasz Mandes

Scenariusz: Tomasz Klimala

Współpraca scenariuszowa: Tomasz Mandes, Barbara Białowąs, Blanka Lipińska

Zdjęcia: Bartek Cierlica

Scenografia: Agnieszka Bartold

Kostiumy: Małgorzata Skorupa, Magdalena Sekrecka

Charakteryzacja: Grzegorz Szczuka

Dźwięk: Marcin Matlak

Muzyka: Mateusz Sarapata, Michał Sarapata

Montaż: Marcin Drewnowski

Kierownik produkcji: Iwona Polak

Producenci: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA, Maciej Kawulski

Koprodukcja: TVN S.A., NEXT FILM

Dystrybucja w Polsce: NEXT FILM

Czytany 411 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 czerwiec 2020 14:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama