cinema.pl Artykuły

środa, 10 czerwiec 2020 14:37

Międzynarodowa premiera telewizyjna 7 lipca w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Międzynarodowa premiera telewizyjna 3. sezonu Absentii 7 lipca w AXN. Kasia Adamik i Greg Zgliński reżyserami międzynarodowej produkcji. Absentia, doceniony przez krytyków serial w konwencji thrillera, powróci do AXN 7 lipca 2020 r. Kanał AXN w Polsce będzie pierwszym kanałem telewizyjnym na świecie, w którym zadebiutuje 3. sezon produkcji z udziałem Stany Katic. Za reżyserię odpowiedzialni są Polacy, Kasia Adamik, która jest również producentem wykonawczym serialu, i Greg Zgliński, reżyser m.in. oryginalnej produkcji AXN, Zbrodnia. Do obsady trzeciego sezonu dołączyli Geoff Bell (Kingsman: Tajne służby) i Josette Simon (Wonder Woman). 10-odcinkową produkcję będzie można oglądać w każdy wtorek o godz. 22:00. 

 

Absentia, w której główną rolę gra Stana Katic, będąca jednocześnie producentem wykonawczym serialu, skupia się na historii agentki FBI Emily Byrne, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Nowy sezon rozpoczyna się trzy miesiące po dramatycznych wydarzeniach z drugiej serii, gdy Emily zbliża się do końca okresu zawieszenia w służbie w FBI. Jej spokój burzy jedna ze spraw kryminalnych Nicka Duranda (Patrick Heusinger), bezpośrednio dotykająca rodzinę Emily. Bliscy agentki stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Emily musi wyruszyć w daleką podróż, która wystawi ją na niebezpieczną próbę.     

 

Producentami wykonawczymi serialu są Julie Glucksman, Stana Katic, Will Pascoe i Kasia Adamik (1983, Wataha, Pokot, Absentia 2), która jest jednocześnie reżyserką. Za reżyserię odpowiada również Greg Zgliński (Zbrodnia, Paradoks, Wymyk), który wyreżyserował cztery odcinki 3. serii. Serial stworzyli Gaia Violo i Matt Cirulnick. Produkcją zajmuje się Bizu Productions we współpracy z należącym do Sony Pictures Television Gemstone Studios.

 

Obok Stany Katic do obsady powraca Patrick Heusinger jako były mąż Emily i agent specjalny Nick Durand. Na planie ponownie pracują też Neil Jackson (Westworld), Matthew Le Nevez (The Widow), Natasha Little (Nocny recepcjonista), Paul Freeman (The Dogs of War), Patrick McAuley (Obecność 2) i Christopher Colquhoun (Na sygnale).

 

Do obsady trzeciego sezonu dołączyli Geoff Bell (Kingsman: Tajne służby) i Josette Simon (Wonder Woman). Bell wcieli się w postać Colina Dawkinsa, pracującego dla międzynarodowej organizacji przestępczej, obytego, eleganckiego i z klasą. Simon wcieli się w rolę Roweny Kincade, byłego szkoleniowca z Quantico i agenta MI5 i MI6. Wiele lat temu Kincade dostrzegła coś w Emily i obserwowała ją, ale nie jest jasne, czy jest jej przyjaciółką, czy wrogiem.

 

Pierwszy i drugi sezon Absentii będzie można oglądać od 1 lipca w AXN Now w takich serwisach jak IPLA, NC+, PLAY, Orange Polska, UPC (MyPrime). Emisja 3. sezonu Absentii od 7 lipca w każdy wtorek o 22:00 w AXN.

Czytany 422 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 czerwiec 2020 14:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama