cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 czerwiec 2020 12:38

TELEWIZJA PULS SZYKUJE 7 SEZON SERIALU "LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w lipcu zdjęcia do 7. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Będzie liczył 48 odcinków, premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2020.

 

Ekipa pracuje na planie serialu już od początku czerwca, aby w pierwszej kolejności dokończyć przerwane przez pandemię zdjęcia do sezonu 6. Bohaterem ostatniego wyemitowanego odcinka był słynny podróżnik – Aleksander Doba.

W oczekiwaniu na nowe odcinki, TV Puls zaprasza na emisje powtórkowe od poniedziałku do piątku od 18.00, a także na fanpage serialu, gdzie w piątki o 20.00 można oglądać internetowy miniserial „Lombard po godzinach”.

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” cieszy się ogromną popularnością – na początku bieżącego roku hitowa produkcja otrzymała od widzów trzecią z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia. Piękny jubileusz świętował na gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał Nagrodę Specjalną Telewizji Puls. Aktor wciela się w „Lombardzie” w jedną z bardziej lubianych przez widzów postaci – Ziutka.

Obecnie trwają  zdjęcia do przerwanego sezonu 6. Kilka z pierwszych scenariuszy zostało przepisanych i nawiązuje do epidemii koronawirusa.

W 7. sezonie pojawią się klienci, których historie jak zawsze dostarczą wielu  emocji. Lombard odwiedzi m.in. mężczyzna, który kupi perkusję, ale w zamian zastawi masażer swojej żony. Co z tego wyniknie? Z kolei inny klient przyniesie piękną,  grawerowaną flintę bractwa kurkowego. Pracowników lombardu  zaskoczy też wizyta chłopca, który będzie chciał sprzedać pistolet na wodę.

Dużo będzie się działo  również w życiu głównych bohaterów - o Mariusza (Michał Chorosiński) upomni się jego przeszłość agenta specjalnego. Za to w życiu “domowym” czekają go wreszcie radosne chwile z ukochaną Andżeliką (Dominika Skoczylas) – do czasu, gdy nie powróci Olga (Beata Śliwińska). Lolek (Jerzy Górski), za sprawą źle ulokowanych uczuć, znajdzie się w centrum afery kryminalnej, a Maciek (Maciej Gisman) odkryje nowe, dość specyficzne i niebezpieczne hobby. W życiu Beni (Rita Weinar) i Betona (Dominik Dąbrowski) zapowiada się karuzela wydarzeń – zarówno tych radosnych jak i dramatycznych. Z kolei właściciel lombardu Kazimierz i jego żona Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) zaangażują się w działalność charytatywną, a Ziutek (Henryk Gołębiewski), który prowadzi własną firmę remontową, przyjmie duże zlecenie - jego finał będzie zupełnie inny, niż oczekiwał... Czy to dobrze, czy źle, okaże się już jesienią – tylko w TV Puls.

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

Na fanów „Lombardu”  czeka sporo aktywności na fanpage'u serialu - m.in. live chaty z aktorami oraz internetowy miniserial „Lombard po godzinach”, który aktorzy nagrywają telefonami komórkowymi.

Czytany 266 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 czerwiec 2020 12:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama