cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 czerwiec 2020 15:16

Nowa produkcja jednego z najciekawszych japońskich twórców w kinach w lipcu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy film Kôjiego Fukady, jednego z najciekawszych japońskich twórców, znanego w Polsce m.in. z obsypanych nagrodami "Okaleczonych". Ponowna współpraca Fukady z aktorką Mariko Tsutsui zaowocowała trzymającym w napięciu filmem o osaczeniu, winie i zemście. 

 

Ichiko pracuje na co dzień jako domowa pielęgniarka. Do jej obowiązków należy przede wszystkim opieka nad chorą na raka starszą kobietą. Bohaterka jednak do tego stopnia zaprzyjaźniła się z mieszkającą razem trzypokoleniową rodziną, że aktywnie uczestniczy także w życiu wnuczek swojej pacjentki – Motoko i Saki.   

Siostry uwielbiają towarzystwo Ichiko i doceniają jej pomoc. Rysa na ich wzorowej relacji pojawia się z chwilą, gdy w tajemniczych okolicznościach znika młodsza z dziewcząt. Policja rozpoczyna śledztwo, sprawa obiega także żądne sensacji media.

Wkrótce podejrzenie pada na mężczyznę, który okazuje się krewnym Ichiko. Choć sprawa nie została jeszcze na dobre zbadana, wydaje się, że śledzący ją ludzie wydali już wyrok, a jego konsekwencje w poważny sposób mogą  dotknąć bohaterkę. 

W KINACH OD 3 LIPCA 2020

   

Czytany 291 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 czerwiec 2020 15:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama