cinema.pl Artykuły

środa, 24 czerwiec 2020 14:59

Nowa data premiery! TURU. W POGONI ZA SŁAWĄ

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kura, która wygdakała swój sukces! Zobaczcie jak wykluwają się marzenia przebojowej nioski „Turu. W pogoni za sławą” w kinach 17 lipca!

 

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna „Turu. W pogoni za sławą” to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać! W kinach już od 17 lipca!

Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel.

„Turu. W pogoni za sławą” – nowy zwiastun

Gatunek: komedia, animacja

Produkcja: Hiszpania, Argentyna 2019

Scenariusz: Juan Pablo Buscarini, Pablo Bossi, Eduardo Gondell

Reżyseria: Victor Monigote, Eduardo Gondell

Czytany 354 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 czerwiec 2020 15:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama