cinema.pl Artykuły

piątek, 26 czerwiec 2020 13:25

ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ KORONAWIRUSA, POLSAT SKRÓCIŁ SERIĘ PROGRAMU

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Informujemy, że ze względu na pandemię Covid 19 telewizja POLSAT zmuszona była przerwać nagrania do kolejnych odcinków "The four. Bitwa o sławę".

 

Harmonogram produkcji zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Nagrana została połowa serii, czyli cztery z ośmiu planowanych odcinków i wybuchła pandemia. Obecnie twórcy nie mogą wrócić do studia na dawnych zasadach, a w tym programie zgodnie z formatem niezbędna jest blisko 500-osobowa publiczność, która za pomocą telefonów z aplikacją decyduje o losach uczestników programu, wyłonionych przez jury. Bez jej czynnego udziału, nie można dokończyć nagrań show.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, osób pracujących przy tworzeniu show oraz zgromadzonej w studiu licznej publiczności POLSAT podjął decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie.

Zostanie wyemitowany nagrany materiał (4 odcinki), zaś w odcinku specjalnym, w zmienionej formule, bez publiczności - stosując się do wszystkich wymogów sanitarnych - wyłoniony zostanie zwycięzca programu. Pracujemy kreatywnie wspólnie z licencjodawcami nad nową formułą finałowego odcinka. Będziemy informować fanów programu o jego emisji na naszych social mediach i stronie polsat.pl.

Czytany 276 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 czerwiec 2020 13:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama