cinema.pl Artykuły

sobota, 04 lipiec 2020 10:13

Walka o miłość, rodzinę i kraj w lipcu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Stana Katic, Kasia Adamik i Greg Zgliński zapraszają na 3. sezon przygód nieustraszonej agentki FBI, David Boreanaz powróci w roli kapitana jednostki SEAL, Jennifer Aniston i Adam Sandler wpadną w nieoczekiwane sidła miłości, a Wesley Snipes wcieli się w role twardzieli w kilku kinowych hitach.  W lipcu widzowie AXN zobaczą: 3. sezon Absentii, 3. sezon SEAL Team, filmy z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem oraz mocne kino akcji z Wesley Snipsem.  

 

Absentia, w której główną rolę gra Stana Katic, będąca jednocześnie producentem wykonawczym serialu, skupia się na historii agentki FBI Emily Byrne, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Nowy sezon rozpoczyna się trzy miesiące po dramatycznych wydarzeniach z drugiej serii, gdy Emily zbliża się do końca okresu zawieszenia w służbie w FBI. Jej spokój burzy jedna ze spraw kryminalnych Nicka Duranda (Patrick Heusinger), bezpośrednio dotykająca rodzinę Emily. Bliscy agentki stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Emily musi wyruszyć w daleką podróż, która wystawi ją na niebezpieczną próbę. Za reżyserię odpowiedzialni są Polacy, Kasia Adamik, która jest również producentem wykonawczym serialu, i Greg Zgliński, reżyser m.in. oryginalnej produkcji AXN, Zbrodnia. Do obsady trzeciego sezonu dołączyli Geoff Bell (Kingsman: Tajne służby) i Josette Simon (Wonder Woman). Premiera 3. Sezonu serialu Absentia we wtorek 7 lipca o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00 w AXN.

Produkcja SEAL Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który chce zostać stałym członkiem oddziału; Mandy Ellis, analityczka CIA (Central Intelligence Agency), której życiowym celem jest walka z terroryzmem, oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie Jason wyruszy ze swoim oddziałem w misję do Serbii, w celu schwytania terrorysty odpowiedzialnego za zamachy bombowe na amerykańskie jednostki wojskowe. Premiera 3. sezonu serialu SEAL Team we wtorek 21 lipca o godz. 21.05. Kolejne odcinki we wtorki o 21.05 w AXN.

W nadchodzącym miesiącu na kanale AXN widzowie będą mieli okazję zobaczyć Jennifer Aniston i Adama Sandlera. Razem na ekranie pojawią się już 4 lipca w komedii Żona na niby, w której Dr Danny Maccabee, chcąc uwieść młodziutką Palmer, prosi swoją asystentkę, aby udawała jego żonę. Samego Sandlera zobaczymy tego samego dnia w kilku produkcjach: Piksele o grupie ekspertów od gier wideo, którzy walczą z kosmitami w Nowym Jorku,  Jack i Jill, w którym do Jacka przyjeżdża niefrasobliwa siostra bliźniaczka oraz Jeszcze większe dzieci – historii przyjaciół, którzy dostają nie lada lekcję życia od swoich dzieci. Natomiast sama Aniston wcieli się w rozwódkę w filmie Przyjaciele z kasą, który kanał AXN pokaże 5 lipca. 

Film Piksele w sobotę 4 lipca o godz. 14:00 w AXN

Film Jack i Jill w sobotę 4 lipca o godz. 16:05 w AXN

Film Jeszcze większe dzieci w sobotę 4 lipca o godz. 18:00 w AXN

Film Żona na niby w sobotę 4 lipca o godz. 20:00 w AXN

Film Przyjaciele z kasą w niedzielę 5 lipca o godz. 15:55 w AXN

W lipcu mocne kino akcji czeka na widzów w maratonie filmów z Wesley Snipsem. Na początek 3 lipca  Detonator, w którym agent CIA eskortuje Rosjankę, która ukryła 30 milionów dolarów. Następnie w sobotę 18 lipca trzy kinowe hity: Zamachowiec – historia wrobionego w zabójstwo byłego agenta służb specjalnych, 7 sekund – przygody utalentowanego profesjonalnego złodzieja oraz Pociąg z forsą, w którym nowojorski gliniarz, by uniknąć zemsty za długi, postanawia obrabować pociąg przewożący gotówkę.

Film Zamachowiec w sobotę 18 lipca o godz. 18:00 w AXN

Film 7 sekund w sobotę 18 lipca o godz. 20:00 w AXN

Film Pociąg z forsą w sobotę 18 lipca o godz. 22:00 w AXN

 

Czytany 356 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 lipiec 2020 10:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama