cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 06 lipiec 2020 11:22

PRZEŻYJ LETNIE ROMANSE W LIPCU Z ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Słońce, letnie wyjazdy, ciepłe wieczory - wszystko to sprzyja wakacyjnej miłości. Stacja Romance TV wprawi swoich widzów w odpowiedni nastrój za sprawą cyklu „Letnie romanse” emitowanego w każdą sobotę lipca o godz. 21:55. Dzięki filmom z serii „Hotel w…” pokazywanych w ramach cyklu kanał zabierze fanów produkcji o miłości do odległych zakątków świata: RPA, Brazylii, Birmy i Wietnamu. Połączenie egzotyki z romansem to pomysł na idealne lato.

 

W pierwszą sobotę lipca o godzinie 21:55 stacja Romance TV pokarze film „Hotel marzeń: Przylądek Dobrej Nadziei”, w którym przeplata się kilka historii. Właściciel sieci hoteli Markus Winter przyjeżdża do RPA, aby po trzydziestu latach pogodzić się ze swoim bratem, ale w rodzinnej winnicy czeka go wiele niespodzianek… Architektka Natalie ma nadzorować budowę stadionu w Kapsztadzie, który powstaje w miejscu, gdzie trenowała młodzież z biednej dzielnicy. Kobieta zakochuje się w trenerze młodych piłkarzy. Widzowie poznają także historię młodej weterynarz, która przyjeżdża na staż do stolicy RPA. Czy znajdzie tam pracę, a może czeka na nią miłość życia?

 

Film „Hotel marzeń: Brazylia” zostanie wyemitowany w drugą sobotę lipca o godz. 21:55. Tym razem Markus Winter, właściciel sieci hoteli, wybierze się do brazylijskiej Bahii, gdzie w jednym z hoteli dochodzi do serii kradzieży. Markus postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo, więc melduje się jako zwykły gość. Sprawa jest delikatna, ponieważ opiekę nad tym hotelem sprawuje jego córka Leona. Na dodatek wszystkie ślady prowadzą do jej przyjaciela, gitarzysty Ricardo…

 

Widzowie Romance TV w sobotę, 18 lipca o 21:50 będą mogli zobaczyć kolejny film z cyklu „Letnie romanse” – będzie to „Hotel marzeń: Mjanma”. Produkcja opowiada o bogatym biznesmenie Georgu, który ma wziąć ślub z młodą modelką w hotelu należącym do Markusa Wintera w Bagan. Uroczystość może się opóźnić, ponieważ narzeczona Georga utknęła na lotnisku i stara się dostać do  ukochanego jeepem. Towarzyszy jej przystojny fotograf. Początkowa niechęć między nimi zmienia się w fascynację… Tymczasem George, czekając na przyjazd narzeczonej, zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Marią, która pomaga mu przezwyciężyć lęk wysokości podczas lotu balonem. Czy dojdzie do zaplanowanej uroczystości ślubnej?

 

W „Hotelu marzeń: Wietnam” miłość wreszcie dopadnie głównego bohatera serii, przystojnego i zamożnego właściciela sieci hotelowej Markusa Wintera. Tym razem zamierza on wybudować nowy hotel na jednej z uroczych wietnamskich plaż. Ma to być ekologiczny projekt w duchu slow life. Na lotnisku w Wietnamie poznaje uroczą tłumaczkę Norę i nieoczekiwanie dla siebie samego ulega jej obezwładniającemu czarowi. Czy kobieta jest tym za kogo się podaje? Co łączy ją z konkurencyjną dla hotelarza firmą? Stacja Romance TV zaprasza na emisję ostatniego lipcowego filmu z cyklu „Letnie romanse” w sobotę, 25 lipca o godz. 21:55.

Czytany 382 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 lipiec 2020 11:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama