cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 06 lipiec 2020 11:27

Nowe kontynenty i przygody Bena 10

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kolejne odcinki przygód Bena Tennysona to niezwykłe transformacje, pełne zwrotów akcji pojedynki i liczne podróże. Dzielny bohater wraz ze swoją rodziną stawiają czoła przeciwnościom, nie zapominając jednak o doskonałej zabawie!

 

Czwarty sezon serialu „Ben 10” przyniesie wiele nowych ekscytujących przygód i wyzwań! Ben wraz z całą drużyną Tennysonów wybiorą się na wycieczkę po różnych kontynentach. Zwiedzając starożytne zabytki napotkają na niebezpieczeństwa i zrobią wszystko, by powstrzymać swoich przeciwników w realizacji ich niecnych planów.

Chłopiec odkryje też specjalny klucz, który pozwoli mu ulepszyć Omnitrixa i uzbroić go w Omni-Kix. To supernowoczesna funkcja służąca do tego, by wzmocnić kosmitów w walce. Dziadek Max, Gwen i Ben będą też próbowali doprowadzić do zamknięcia elektrowni wodnej i ocalenia wodospadu. 

Natomiast jesienią na fanów serialu czeka także premiera filmu o przygodach Bena Tennysona, który tym razem znajdzie się w dalekim kosmosie. Dokładna data premiery „Ben 10 vs. The Universe: The Movie” ma zostać ogłoszona niebawem.

Czwarty sezon „Ben 10” już od 13 lipca o 12:00 na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do piątku o 12:00.

Czytany 279 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 lipiec 2020 11:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama