cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 13 lipiec 2020 12:35

W SIERPNIU ROMANCE TV ZABIERZE SWOICH WIDZÓW W ROMANTYCZNE FILMOWE PODRÓŻE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wakacje to czas wypoczynku, zabawy i wspaniałych przygód. Szybko mijają, więc warto dobrze wykorzystać każdy dzień urlopu. W sierpniowe sobotnie wieczory stacja Romance TV pokaże kolejne produkcje w ramach wakacyjnego cyklu „Letnie romanse”. Dzięki filmom z serii „Hotel marzeń” kanał zabierze swoich fanów w podróż po malowniczych zakątkach świata, takich jak: Sri Lanka, Malediwy, Tobago, Tajlandia czy Maroko. 

 

W pierwszą sobotę sierpnia o godzinie 21:50 stacja Romance TV zaprezentuje film „Hotel marzeń: Sri Lanka”. Lara Grothe podejmuje pracę w luksusowym hotelu na azjatyckiej wyspie. Jego właściciel - Markus Winter odkrywa, że kobieta przybyła do kraju by odnaleźć rodzinę, której nie widziała od lat. Po tak długiej rozłące, pierwsze spotkanie z bliskimi nie przebiega zbyt pomyślnie. Tymczasem Nadja, jedna z urlopowiczek, próbuje poradzić sobie ze stratą męża. Pocieszenie może przynieść jej nowo poznany Leon…

W sobotę, 8 sierpnia o godz. 21:55 na antenie Romance TV zostanie wyemitowany film „Hotel marzeń: Malediwy”. Markus Winter udaje się do luksusowej posiadłości Beach House Maldives, chcąc złożyć swojej córce życzenia urodzinowe. Na miejscu orientuje się, że nie wszyscy goście potrafią korzystać z uroków niesamowitego miejsca. Gorliwy przedsiębiorca, Alexander, nawet na urlopie nie potrafi odpocząć od natrętnych klientów i kolegów z pracy. Czy komuś uda się odciągnąć go od codziennych obowiązków? 

Z kolei 15 sierpnia o godz. 21:55 w Romance TV widzowie obejrzą film „Hotel marzeń: Tobago”. Tym razem Markus Winter przybywa na wyspę Tobago, gdzie dowiaduje się, że na miejscu dotychczasowego domu dla sierot ma powstać kompleks wypoczynkowy. Razem z Vereną - lekarką i siostrą zakonną próbują przekonać miejscowego gubernatora do zmiany decyzji. Mężczyzna niespodziewanie zaczyna darzyć kobietę uczuciami. Co wyniknie z tej zakazanej miłości? 

W czwartą sobotę miesiąca - 22 sierpnia o godz. 21:50 kanał zaprasza na kolejną część z serii - film „Hotel marzeń: Chiang Mai”, w którym przeplata się kilka wątków. Markus Winter ponownie odwiedza jeden ze swoich resortów w tajlandzkiej miejscowości. Poznaje kobietę, która prosi go o pomoc. Jej mąż, Holger, poszedł nurkować i zniknął bez śladu. W tym samym czasie, małżonkowie Ursula i Hermann dowiadują się o planach zamążpójścia swojej córki. Czy rodzice zaakceptują jej wybór?

W ostatni weekend sierpnia na ekranach ujrzymy „Hotelu marzeń: Maroko”. Markus wraca z kolejnej męczącej podróży. Ciotka Dorothea oznajmia mężczyźnie, że konkurencja zamierza przejąć jego sieć hotelową. Gdy w końcu udaje mu się uporać z akcjonariuszami, z nadmiaru stresu i zmęczenia słabnie. Lekarz ostrzega Markusa przed niebezpiecznymi powikłaniami i zaleca odpoczynek. Mężczyzna postanawia wyjechać do Maroka i odpocząć w jednym ze swoich hoteli. Ku wielkiemu zdziwieniu, na miejscu przebywa również jego była żona. Stacja Romance TV zaprasza na emisję ostatniego wakacyjnego filmu z cyklu „Letnie romanse” w sobotę, 29 sierpnia o godz. 21:55.

Czytany 405 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 lipiec 2020 12:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama