cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 13 lipiec 2020 12:39

W pogodni za zdrowiem, duchami i przygodami

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Remake kultowych filmów o duchach nawiedzających Nowy Jork, z którymi tym razem zmierzą się nieustraszone dziewczyny, nowe przygody byłych żołnierzy, ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala w Kalifornii oraz weekend filmów dla osób o mocnych nerwach.  W sierpniu widzowie AXN zobaczą: film Ghostbusters. Pogromcy duchów, 4. sezon Nocnej Zmiany oraz maraton filmów katastroficznych o końcu świata.  

 

Ghostbusters. Pogromcy duchów to nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii. Duchy wciąż grasują nad Nowym Jorkiem i wciąż są niebezpieczne. Jednak do walki z nimi staną tym razem pogromczynie. Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Yates (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach, których praca zostaje wyśmiana przez kolegów naukowców. Kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich przyjaciółki - Jillian (Kate McKinnon) i Patty (Lesley Jones) wkraczają do akcji. Towarzyszy im przystojniak Kevin (Chris Hemsworth). Premiera filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów w sobotę 8 sierpnia o godz. 20:00 w AXN.

Nocna zmiana pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 3. sezonie Dr. TC Callahan znajdzie się w trudnej sytuacji w Syrii podczas zamachu terrorystycznego, podczas gdy jego koledzy będą walczyć o życie pacjentów w szpitalu w San Antonio. Premiera 4. sezonu serialu Nocna zmiana w środę 5 sierpnia o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN

W nadchodzącym miesiącu na kanale AXN widzowie będą mieli okazję stanąć oko w oko ze strachem i poznać mrożące krew w żyłach pomysły scenarzystów na koniec świata. W weekend od 21 do 23 sierpnia widzowie AXN będą mogli zobaczyć takie filmy, jak: Life z Jakiem Gyllenhaalem, Godzilla z Jeanem Reno, 1000 lat po Ziemi z Willem Smithem, Terminator 3: Bunt maszyn z Arnoldem Schwarzenegerem czy filmy z serii Resident Evil z Millą Jovovich. 

Piątek, 21 sierpnia:

20:10 Godzilla

22:55 Resident Evil: Zagłada

00:50 Life

Sobota, 22 sierpnia:

17:50 Terminator 3: Bunt Maszyn

20:00 1000 lat po Ziemi

22:00 Underworld: Bunt Lycanów

23:50 Underworld: Przebudzenie

Niedziela, 23 sierpnia:

15:00 Terminator 3: Bunt Maszyn

17:15 Godzilla

20:00 Life

22:00 Underworld: Przebudzenie

23:45 Resident Evil: Zagłada

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 lipiec 2020 12:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama