cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 lipiec 2020 16:41

Najbardziej oczekiwana premiera tego lata!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Najbardziej oczekiwana premiera tego lata: KINO! Cinema City otwiera kina 22 lipca.

 

•Cinema City otwiera swoje kina w najbliższą środę 22 lipca 

•Widzowie będą mogli ponownie przeżywać filmowe emocje na najwyższym poziomie.

Najbliższa środa to długo wyczekiwany dzień przez kinomanów w całej Polsce. Wszystkie sale kinowe Cinema City zostaną ponownie otwarte. Sieć kin przygotowała dla widzów specjalny repertuar we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX i VIP.

Sale kinowe Cinema City zostaną otwarte w całej Polsce 22 lipca w środę. Klienci będą mogli kupić bilety na seanse we wszystkich formatach i salach: 2D, 3D, Verva 4DX, BNP Paribas IMAX oraz VIP. 

Z myślą o najmłodszych widzach, Cinema City przygotowało w sezonie wakacyjnym bogatą ofertą filmową. Już w najbliższą środę sieć zaprasza na przedpremierowe pokazy Scooby-Doo! we wszystkich swoich kinach. Ta długo wyczekiwana premiera jest pierwszą kinową animacją przygód słynnego psa. Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. Ponadto w repertuarze znajdą się największe produkcje Disney’a z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn. 

Z okazji ponownego otwarcia, Cinema City, na wybrane filmy, wprowadziło również bilety w promocyjnej cenie- 14,9 złotych. W ramach akcji umożliwi w swoich kinach ponowne przeżycie filmowych emocji na takich superprodukcjach, jak seria o Mrocznym Rycerzu, Dunkierka, 1917, Boże Ciało, Zwierzogród, Aladyn, Naprzód, Swingersi, Gentelmeni, Sala samobójców. Hejter czy Brahms: The Boy 2.

Specjalne pokazy będą także wyświetlane w wyjątkowych formatach Cinema City. W salach Vera 4DX widzowie będą mogli obejrzeć takie filmy jak Naprzód, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Bohemian Rhapsody. Natomiast w formacie BNP Paribas IMAX dostępne będą: Aladyn, Joker oraz Mroczny Rycerz Powstaje. 

Strefy VIP w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie zapewnią widzom wyjątkowe wrażenia kinowe dzięki nowemu pakietowi VIP light. Korzystający z oferty będą mieli do dyspozycji regulowane skórzane fotele oraz nieograniczony dostęp do baru kinowego, a w nim do zimnych napojów, popcornu i nachosów oraz gorących napojów, takich jak kawa i herbata- wszystko bez ograniczeń i w ramach ceny biletu.

22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie.– mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

Cinema City zaprasza widzów do wszystkich swoich kin, gwarantując najlepsze warunki do oglądania filmów na dużym ekranie. 

 

 

 

 

 

CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX®, 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos® oraz salę ScreenX. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Czytany 356 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 lipiec 2020 17:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama