cinema.pl Artykuły

piątek, 24 lipiec 2020 14:01

Comic-Con@Home 2020 - panel The Next

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tegoroczny Comic-Con w San Diego nie mógł się odbyć w tradycyjnej formie, ale organizatorzy przygotowali dla miłośników komiksów, filmów, fantastyki i szeroko pojętej popkultury nie lada niespodziankę – wirtualną imprezę Comi-Con At Home! Impreza trwa, a we wszystkich wydarzeniach online można wziąć udział na stronie https://www.comic-con.org/cci/2020/athome zupełnie za darmo!

 

Szczególnie zachęcamy do uczestniczenia w panelu poświęconemu nowemu serialowi The Next, którego premiera na kanale FOX planowana jest na jesień. The Next to inspirowany nowymi technologiami pełen wartkiej akcji thriller o bezwzględnej i zabójczo niebezpiecznej superinteligencji chcącej zniszczyć świat. Wśród panelistów znajdzie się twórca i producent wykonawczy serialu Manny Coto („24 godziny”) oraz John Slattery, Fernanda Andrade, Michael Mosley („Ozark”), Jason Butler Harner („Ozark”) i Eve Harlow („Agenci T.A.R.C.Z.Y.”). Panel odbędzie się w niedzielę 26 lipca o godzinie 20:00. Można go będzie obejrzeć pod linkiem: https://www.comic-con.org/cciathome/2020/video/ELqvyONmkow

Zwiastun serialu:

 

O serialu „The Next”

Genialny naukowiec z Doliny Krzemowej Paul LeBlanc (w tej roli nominowany do nagrody Emmy John Slattery, „Mad Men”, „Figurantka”) zyskał sławę i majątek dzięki autorskim wynalazkom, które zmieniły świat. Ceną za sukces były jednak pogarszające się relacje z bliskimi: córką Abby (Elizabeth Cappucino, „Jessica Jones”, „Oszustwo”) i młodszym bratem Tedem (Jason Butler Harner, „Ozark”, „Ray Donovan”), który obecnie kieruje firmą Paula. Po odkryciu, że jedna z jego własnych kreacji - potężna sztuczna inteligencja o nazwie neXt - może oznaczać zagładę dla ludzkości, Paul próbuje zamknąć projekt, ale zostaje wyrzucony z firmy przez własnego brata.

Kiedy wszystko wskazuje na to, że seria niepokojących problemów technicznych może doprowadzić do światowego kryzysu, LeBlanc łączy siły z agentką specjalną Sheą Salazar (Fernanda Andrade, „The First. Misja na Marsa”, „Tu i teraz”), by zapobiec katastrofie. Salazar, której udało się uciec ze świata przestępczego i biedy, i uwolnić od ojca kryminalisty, kieruje się w pracy surowymi zasadami moralnymi i silnym poczuciem obowiązku, co przynosi jej szacunek zespołu - utalentowanej, ale i wybuchowej grupy ludzi, których dzieli wiele, ale łączy wiara w zdolność do stawienia czoła przeciwnościom pomimo różnic. Do zespołu należą: zaciekła agentka ds. cyberprzestępczości Gina (Eve Harlow, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Heroes: Odrodzenie”), zasadniczy, ciężko pracujący i często spięty agent Ben, który jest nudny do tego stopnia, że jest interesujący (Aaron Moten, „Rodzina w oparach”, „Mozart w miejskiej dżungli”) oraz genialny haker i były oszust CM (Michael Mosley, „Ozark”, „Seven Seconds”). Wymagająca praca odciska piętno na życiu rodzinnym Shei. Jej syn Owen (Evan Whitten, „Rezydenci”, „Mr. Robot”) wychowywany jest głównie przez swojego ojca, byłego alkoholika Ty’a (Gerardo Celasco, „Sposób na morderstwo”, „The Haves and the Have Nots”).

LeBlanc i Salazar jako jedyni mogą zapobiec globalnej katastrofie, walcząc z odpowiedzialną za nią superinteligencją, której bronią nie są wcale odrzutowe pociski, ale wiedza i informacje czerpane z otaczających nas zewsząd danych. Wiedza służy superinteligencji do pozyskiwania sojuszników, nastawiania ludzi przeciwko sobie i eliminacji przeszkód stojących na drodze jej własnego przetrwania i rozwoju.

Czytany 331 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 lipiec 2020 14:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama