cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 lipiec 2020 12:59

Cartoon Network zapowiada nowości!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Podczas Comic-Con@Home Cartoon Network zaprezentował ekskluzywne materiały na temat nowości stacji. Wśród nich znalazły się zapowiedzi długo wyczekiwanych produkcji, w tym m. in. „Ben 10 kontra wszechświat: Film”.

 

Panel Cartoon Network podczas wirtualnej edycji Comic-Con@Home był prowadzony przez Philipa Solomona i Lucię Cunningham, którzy użyczają głosu postaciom w nominowanym do Emmy serialu „Craig znad Potoku”. Podczas prezentacji młodzi lektorzy zdradzili plany stacji na najbliższe miesiące.

Panel z zapowiedziami od Cartoon Network jest dostępny online, można zobaczyć na nim premierowe klipy z nadchodzących sezonów „Jabłka i Szczypiora”, „Victora i Valentino” oraz „Craiga znad Potoku”. Dla fanów udostępniono również ciekawostki na „Ben 10 kontra wszechświat: Film” i „Między nami, misiami: Film”. Premiera tych produkcji zapowiedziana jest w Polsce jesienią.

Ogłoszono również prace nad drugim sezonem serii „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”. W kolejnych odcinkach ekipa kociego szeryfa zmierzy się z nowymi czarnymi charakterami i potworami, a także przeżyje mnóstwo ekscytujących przygód podczas ochrony Doliny Czystego Serca. W życiu tej paczki pojawią się nowi przyjaciele! Do akcji wkroczą także członkowie rodziny dzielnego szeryfa, dzięki czemu będzie można dowiedzieć się, dlaczego Mao Mao tak bardzo pragnie zostać prawdziwym bohaterem.

Czytany 410 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 lipiec 2020 13:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama