cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:42

Pokonać wrogów i uratować świat, czyli wrzesień w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nastolatek, który niespodziewanie zostaje szpiegiem w serialu na podstawie książek Anthony’ego Horovitza, Jessica Alba i Gabrielle Union ścigające przestępców na ulicach Miasta Aniołów, przystojny patolog, który rozwiązuje zagadki śmierci swoich pacjentów oraz Tom Hanks w kolejnej odsłonie ekranizacji książek Dana Browna. We wrześniu widzowie AXN zobaczą: serial Alex Rider, 2. sezon L.A.’s Finest, 2. sezon Patologa i film Inferno.  

 

Alex Rider to historia londyńskiego nastolatka od dzieciństwa nieświadomie szkolonego do bycia częścią niebezpiecznego świata szpiegostwa. Po śmierci jego wuja kontaktuje się z nim Alan Blunt, szef tajnej odnogi MI6 znanej jako Departament. Mężczyzna wyjawia, że Alex od dzieciństwa nieświadomie brał udział w szkoleniu przygotowującym do pracy w zawodzie szpiega. Pod naciskiem wywiadu chłopiec zgadza się zbadać okoliczności śmierci wuja oraz jej związek z zabójstwem dwóch sławnych miliarderów. Niechętnie wciela się w nową rolę i zaczyna udawać ucznia odległej szkoły z internatem o nazwie Point Blanc. W szkole, położonej wysoko nad granicą wiecznego śniegu we francuskich Alpach, dzieci bogaczy, które sprawiają problemy wychowawcze, mają rzekomo wracać na właściwą drogę. Jednak Alex odkrywa, że tak naprawdę uczniowie są celem niepokojącego planu tajemniczego doktora Greifa. Nastolatek będzie musiał zaryzykować własne życie, żeby pokrzyżować mu plany. Premiera serialu Alex Rider we wtorek 15 września o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00 w AXN.

Osadzony w uniwersum „Bad Boys” Jerry'ego Bruckheimera serial L.A.’s Finest opowiada o byłej agentce DEA, Syd Burnett (Gabrielle Union), która zostawiła swoją skomplikowaną przeszłość za sobą, by dołączyć do LAPD, oraz detektyw Nancy McKenny (Jessica Alba), która stara się pogodzić wymagającą pracę z opieką nad zbuntowaną nastoletnią przyrodnią córką. Razem stawiają czoła najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles i tworzą duet, z którym trzeba się liczyć – zarówno na ulicach, jak i w życiu prywatnym. W drugim sezonie Syd pogrążona w żałobie po nagłej stracie przyjaciela stara się znaleźć odpowiedzi na trapiące ją pytania, a McKenna musi się uporać ze sprawą porwania Izzy i będącym jego wynikiem rozłamem w małżeństwie. Przetaczająca się przez Korea Town fala przestępczości zagraża zwykłym obywatelom, więc Syd i McKenna muszą powstrzymać mafię, nim będzie za późno. Premiera 2. sezonu serialu L.A.’s Finest w poniedziałek 21 września o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00 w AXN.

W serialu Patolog przyglądamy się pracy doktora, Daniela Harrowa - patologa sądowego, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy. Po postrzale pod koniec pierwszego sezonu Harrow wraca do pracy i stawia czoła kolejnym kryminalno-medycznym zagadkom, jak tajemnicza śmierć skoczków spadochronowych czy zmumifikowanego pracownika budowy. Premiera 2. sezonu serialu Patolog w środę 9 września o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00 w AXN.

Inferno to ekranizacja najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku Dana Browna. Słynny badacz symboli Robert Langdon (Tom Hanks) budzi się z amnezją we włoskim szpitalu i odkrywa, że ktoś na niego poluje. Profesor razem z doktor Sienną Brooks (Felicity Jones) przemierzają Europę i ścigają się z czasem, pragnąc za wszelką cenę powstrzymać szaleńca, który chce zdziesiątkować ludzkość przy pomocy stworzonego w laboratorium wirusa. W rozwikłaniu zagadki ma im pomóc poemat Dantego. Premiera filmu Inferno w sobotę 26 września o godz. 20.00 w AXN.

Czytany 366 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama