cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 17 sierpień 2020 11:04

„Pojedynek na głosy” – muzyka z filmu w sprzedaży!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do sprzedaży trafił rozśpiewany soundtrack do filmu „Pojedynek na głosy”, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło" - Petera Cattaneo. Soundtrack został wydany przez wytwórnię Universal.

 

Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazły się między innymi takie przeboje jak Time After Time Cyndi Lauper, Only You Yazoo, czy We Are Family Sister Sledge.

„Pojedynek na głosy” pełen jest nie tylko muzycznych przebojów, ale również dobrej energii. To cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Film w kinach od 21 sierpnia.

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 sierpień 2020 11:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama