cinema.pl Artykuły

środa, 19 sierpień 2020 10:55

Highlighty Romance TV na wrzesień

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

We wrześniu stacja Romance TV pokaże cztery nowe cykle tematyczne.

 

Agatha Christie to brytyjska autorka znanych na całym świecie powieści kryminalnych, które zyskały status najlepiej sprzedających się książek wszech czasów. Stworzyła kultowe do dziś postacie detektywów: belga Herkulesa Poirota, którego w sama określiła jako drażniącego i z tego powodu w ostatniej książce postanowiła uśmiercić oraz starszej panny Marple, której pasją było rozwiązywanie kryminalnych zagadek. We wrześniu Romance TV z okazji 130. rocznicy urodzin pisarki pokaże cykl filmowy "Kryminalne zagadki Agathy Christie".

Każda panna młoda marzy o pięknym ślubie, niezapomnianym weselu, miesiącu miodowym i bajkowych wspomnieniach. Środowe wieczory to czas na ślubne wzruszenia. Co tydzień o godzinie 21:00 stacja Romance TV zaprasza na niezwykłe premiery filmowe i spotkania z bohaterami poszukującymi swych drugich połówek.

We wrześniu Romance TV zabierze widzów do malowniczej Szwecji. To będzie nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli ojczyny Pippi Pończoszanki, surowych krajobrazów i uroczych, drewnianych miasteczek. W każdy czwartek o godzinie 21:00 stacja Romance TV zaprasza na telewizyjną premierę filmu z serii "Inga Lindström", w ramach cyklu "Miłosne podróże do Szwecji".    

Z kolei od 14 sierpnia widzowie Romance TV będą mogli oglądać cykl "Na kozetce - terapia dla par". Bohaterowie serii filmów krótkometrażowych "Pary" w każdym odcinku spotykają się u terapeuty, opowiadają swoją historię i omawiają dręczące ich problemy. To może być pouczające i oczyszczające doświadczenie dla niejednej osoby tworzącej związek.

Czytany 273 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 sierpień 2020 11:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama