Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

środa, 19 sierpień 2020 11:39

PREMIERY WE WRZEŚNIU W FOX I FOX COMEDY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Początek roku szkolnego i powrót do codziennych obowiązków po urlopie mogą być przytłaczające, dlatego stacja FOX Comedy przygotowała nowe seriale, które zapewnią wszystkim tak potrzebne we wrześniu chwile relaksu. Dla tych, którzy preferują komediowe klimaty FOX Comedy przygotował premiery seriali Miszmasz oraz Genialne dzieciaki. Wrzesień przed telewizorami zapowiada się naprawdę interesująco!

 

PREMIERY WE WRZEŚNIU W FOX I FOX COMEDYWRZESIEŃ W FOX COMEDY

Miszmasz; Mixed-ish; (23 odcinki po 30 min)

PREMIERA: NIEDZIELA 6 WRZEŚNIA O GODZINIE 11:50 (2 odcinki)

TYLKO W FOX COMEDY!

Miszmasz to serial komediowy opowiadający losy nietypowej rodziny Johnsonów, którego główną bohaterką jest Rainbow Johnson, córka Paul’a i Alicji. Początek lat 80., Rainbow dorasta w hipisowskiej komunie, z daleka od cywilizacji. Po likwidacji komuny przez policję rodzice Rainbow postanawiają, że cała rodzina przeprowadzi się na przedmieścia i zacznie nowe życie. Nowa rzeczywistość to nie jedyny problem, z którym musi zmierzyć się Rainbow. Ponieważ jej tata Paul jest biały, a jej mama Alicia jest czarna, Rainbow i jej rodzeństwo zmagają się z dopasowaniem wśród rówieśników w szkole, którzy z powodu innego koloru skóry nie do końca ich akceptują. Zetknięcie z zewnętrznym światem jest szokiem dla dzieci, ale również dla ich rodziców, którzy sami muszą uporać się z nowym stylem życia i przeciwnościami, które na nich czekają. Jak Rainbow i jej rodzeństwo poradzą sobie z kryzysem tożsamości i nowymi realiami?

Miszmasz jest prequelem serialu Czarno to widzę, który opowiada dalsze losy dorosłej Rainbow.

Twórcami Miszmaszu są Kenya Barris, Peter Saji oraz Tracee Ellis Ross. W serialu zagrali Arica Himmel jako Rainbow, Tika Sumpter jako Alicia, Mark-Paul Gosselaar jako Paul, Gary Cole jako dziadek Rainbow, Christina Anthony jako ciocia Denise, Mykal-Michelle Harris jako siostra Rainbow Santamonica oraz Ethan William Childress jako brat Rainbow Johan.

O tym, co przydarzy się Rainbow i jej rodzinie dowiemy się już 6 września o 11:50 w FOX Comedy!

Genialne dzieciaki; Outmatched; (10 odcinków po 30 min)

PREMIERA: SOBOTA 12 WRZEŚNIA O GODZINIE 15:55 (2 odcinki)

TYLKO W FOX COMEDY!

Jak wychować trójkę Genialnych dzieciaków, gdy samemu ledwo co skończyło się liceum? Cay i Mike to rodzice czwórki dzieci, z czego trójka najstarszych z nich to certyfikowani geniusze. Najstarszy z rodzeństwa, 16-letni Brian jest geniuszem matematycznym, który zdaje sobie sprawę, że jest mądrzejszy od swoich rodziców, co przyprawia im sporo kłopotów wychowawczych. Jego 15-letnia siostra Nicole jest poliglotką, która z łatwością potrafi zmanipulować rodziców, by dostać to, co chce. Najmłodszym geniuszem jest 10-letni Marc, uzdolniony muzycznie introwertyk, który chce zostać nowym Beethovenem. Jedynym nieprzejawiającym geniuszu dzieckiem jest ośmioletnia Leila i tylko ją rodzice są w stanie zrozumieć. Cay i Mike średnio radzą sobie z chaosem, który opanował ich dom i gdy potrzebują chwili oddechu od wymagających geniuszy, chowają się w piwnicy, by nie dać się zwariować. Czy uda im się znaleźć wspólny język z genialnymi dziećmi i poukładać chaotyczne życie?

W serialu Genialne dzieciaki występują Jason Biggs jako Mike, Maggie Lawson jako Cay, Ashley Boettcher jako Nicole, Connor Kalopsis jako Brian, Jack Stanton jako Marc oraz Oakley Bull jako Leila.

O tym, jak trudno jest wychowywać trójkę geniuszy dowiemy się w sobotę 12 września o 15:55 w FOX Comedy.

Czytany 1199 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 sierpień 2020 11:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież