cinema.pl Artykuły

środa, 19 sierpień 2020 15:03

Odkryj O CZYM MARZĄ ZWIERZĘTA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Odkryj „O czym marzą zwierzęta”. Wypowiedz życzenie i uratuj świat przed katastrofą. Pełna magii animacja o leśnych mieszkańcach w kinach 21 sierpnia!

 

Troska o środowisko wymaga zawsze dużo pracy i skrupulatności. W świecie ludzi trzeba gasić światło, dokręcać wodę, segregować śmieci i nosić ze sobą bawełnianą torbę na zakupy. W świecie lasu, a już na pewno tym z pełnej magii animacji „O czym marzą zwierzęta”, wystarczy po prostu nie rzucać słów na wiatr i dotrzymywać danego słowa. Pochopne decyzje grożą np. tym, że spełniające marzenia Drzewo Życzeń może przestać utrzymywać świat w dotychczasowym porządku! O tym, jak temu zapobiec i jakie przygody może przeżyć mała oposica w misji ratowania klimatu, opowie animacja „O czym marzą zwierzęta”. W kinach już w piątek!

Oficjalny zwiastun filmu

#chodźdokina

 

Gatunek: animowany/ przygodowy

Produkcja: Australia 2019

Reżyseria: Ricard Cussó

Scenariusz: Peter Ivan („Szajbus i pingwiny”)

Obsada angielskiej wersji językowej: Miranda Tapsell, Ross Noble, Kate Murphy, Ryan Rensha, Ricard Cussó, Patrick Cridland

Kiedy zmiany klimatyczne nie są fantastyczne – czas na wielką przygodę, która ocali zwierzaki i przywróci równowagę w przyrodzie! Zabawna animacja dla całej rodziny z dynamiczną akcją, ale również z wielkim przesłaniem. Film na podstawie scenariusza autora hitu „Szajbus i pingwiny”, który w polskich kinach zobaczyło ponad ćwierć miliona widzów!

W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury.

Czytany 331 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 sierpień 2020 15:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama