cinema.pl Artykuły

czwartek, 20 sierpień 2020 14:35

NOWY SERIAL WE WRZEŚNIU W FOX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wrzesień w FOX zapowiada się interesująco. Dla fanów tajemnic i kryminalnych dochodzeń FOX przygotował niespodziankę — premierę serialu Diabelska gra. Pierwszy odcinek  pełnego intryg i zwrotów akcji serialu pojawi się na antenie FOX już 14 września o godzinie 21:05!

 

Diabelska gra; Devils; (10 odcinków po 60 min)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA O GODZINIE 21:05

Kolejne emisje w każdy wtorek o godzinie 22:55

TYLKO W FOX!

Stworzony na podstawie powieści Guido Maria Brera serial Diabelska gra opowiada historię Massimo (Alessandro Borghi) —  włoskiego bankowca, który pnie się po szczeblach kariery w londyńskim banku. Mimo kryzysu finansowego, który dotknął świat, Massimo dobrze sobie radzi i zyskuje tym sympatię swojego mentora Dominica Morgana (Patrick Dempsey). Sprawy komplikują się, gdy Massimo zostaje uwikłany w skandal finansowy. Długo wyczekiwany przez Massimo awans przypada innemu bankierowi —  Edwardowi, który niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Massimo jest pewien, że ktoś próbuje go wrobić, a śmierć Edwarda jest związana z większą aferą, w którą zamieszany jest jego mentor.

O tym co, może zaskoczyć widzów serialu opowiada wcielający się w główną rolę Alessandro Borghi - Na początku Dominic jest dla Massimo jak ojciec. Nieoczekiwana zmiana nastawienia Dominica następuje w przełomowym momencie i jest trudna dla Massimo. W serialu nie tylko skupiono się na wątkach finansowych i ukazaniu tego tajemniczego świata, ale również na dynamice pomiędzy Massimo a Dominiciem.

W serialu Diabelska gra występują Alessandro Borghi (Massimo Ruggero), Patrick Dempsey (Dominic Morgan), Kasia Smutniak (Nina Morgan), Laila Costa (Sofia Flores), Malachi Kirby (Oliver Harris), Lars Mikkelsen (Daniel Duval), Pia Mechler (Eleanor Bourg), Paul Chowdhry (Kalim Chowdrey), Sallie Harmsen (Carrie Price) oraz Ben Miles (Edward Stuart).

O tym, co przydarzy się Massimo i jak poradzi sobie on z trudnościami napotkanymi po drodzę dowiemy się już 14 września o 21:05 w FOX.

Czytany 393 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 sierpień 2020 14:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama