cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 sierpień 2020 12:39

Hity programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang na wrzesień 2020

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Hity programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang na wrzesień 2020 roku.   

 

JABŁKO I SZCZYPIOR

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 7 WRZEŚNIA O 18:00

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:00 

Tytułowy duet wraz z przeprowadzką do wielkiego miasta całkowicie zmienia swoje życie. Jabłko i Szczypior zdobywają nowych przyjaciół i dzielnie radzą sobie z wyzwaniami. To wyjątkowo optymistyczni bohaterowie, którzy są przekonani, że mogą wyjść cało z każdej sytuacji! Co będzie można zobaczyć w najnowszych, premierowych odcinkach? Jabłko i Szczypior pomogą Frytce w realizowaniu jej wielkiej pasji – recytowaniu poezji. Z kolei Falafel zostanie aresztowany – duet głównych bohaterów nie uwierzy w jego winę i spróbuje wydostać kumpla z więzienia. A to nie koniec przygód tej dwójki! Pewnego dnia postanowią też pomóc właścicielowi obrabowanego sklepu muzycznego w odnalezieniu złodzieja. 

DC SUPER HERO GIRLS

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA O 14:50

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

Ta paczka przyjaciółek z liceum w Metropolis nigdy się nie nudzi! Oprócz standardowych nastoletnich problemów dziewczyny po lekcjach ratują swoje miasto przed złem. Każda z nich dysponuje inną supermocą – opanowanie i odpowiednie używanie magicznych zdolności nie jest jednak łatwe! Sprawę utrudnia też fakt, że bohaterki są zmuszone ukrywać swoją tożsamość przed wścibskimi mieszkańcami miasta i dociekliwymi dziennikarzami. Nieważne też czy imprezują, czy walczą z wrogiem – zawsze muszą pamiętać, by wrócić do domu przed dziewiątą! Już we wrześniu zupełnie nowe przygody Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanny i Green Lantern! Oprócz swoich wyjątkowych umiejętności wszystkie posiadają jeszcze jedną, najsilniejszą z mocy – przyjaźń! 

KRÓLEWSKA STRAŻ

PREMIERA SERIALU WE WTOREK 1 WRZEŚNIA O 18:00

EMISJA CODZIENNIE O 18:00

Nowość na antenie Boomeranga! Królewska Straż to specjalni wysłannicy z pięciu królestw: Lasu, Równin, Dolin, Dżungli oraz Lodu, którzy muszą połączyć swoje siły, by pokonać niebezpieczeństwa pogodowe! Każdy z tych odważnych zwierzaków ma swój niesamowity pojazd, a gdy nadchodzi zagrożenie, wszystkie wehikuły łączą się ze sobą tworząc ogromnego, silnego robota – Alfa-Bota. Często wyzwanie nadchodzi niespodziewanie, a wysłany w przestrzeń powietrzną dron potrafi drastycznie zmienić pogodę. Strażnicy będą także ratować z opresji rodzinę niedźwiedzi oraz mieszkańców miasteczka, którym zagraża wybuch wulkanu. Każdą akcję drużyna rozpoczyna bojowym okrzykiem: „Królewska Straż, już czas!”, następnie odważnie wkracza do akcji, by dbać o czystość środowiska i bezpieczeństwo.

PLAC ZABAW BOOMERANGA

PREMIERA CYKLU WE WTOREK 1 WRZEŚNIA O 9:00

EMISJA CODZIENNIE O 9:00-12:00 i 17:00-20:00

Boomerang zaprasza na nowy, niesamowity cykl kreskówek, które są jak telewizyjny plac zabaw – każdy widz znajdzie tu dla siebie odpowiednią atrakcję. Ulubieni bohaterowie ze „Zwariowanych Melodii: Maluchy w Pieluchach”, zwierzęcy agenci specjalni z serialu „Agent Binky: Pets of the Universe”, poczciwy pies Pat i jego wierna przyjaciółka, stateczny mops Mike, Grizzy w towarzystwie rozbrykanych lemingów oraz załoga Królewskiej Straży czeka na widzów każdego popołudnia! To prawdziwa różnorodność charakterów i zabawnych perypetii. Wszystkie te zwierzaki płatają niezłe figle! Muszą się bardzo natrudzić, by poradzić sobie z kłopotami, w które wpadły…

PAT I ŚWIAT

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 WRZEŚNIA O 17:20

EMISJA CODZIENNIE O 17:20

Pat jest wyjątkowo uroczym psiakiem! Ten z pozoru zwykły kundelek, który nie jest zbyt zwinny i szybki, to w rzeczywistości bardzo bystre stworzenie, dzięki któremu jego przyjaciółka Lola wychodzi z każdych, nawet najbardziej zwariowanych tarapatów. Drugi sezon to jeszcze więcej zaskakujących przygód, nowi bohaterowie oraz improwizowane, ale bardzo dokładne plany Pata na to, jak uratować dzień Loli. Ten pies o dużym pyszczku i jeszcze większym sercu to przyjaciel, o jakim marzy każde dziecko! 

Czytany 309 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 sierpień 2020 12:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama