cinema.pl Artykuły

piątek, 28 sierpień 2020 10:38

Wyjątkowy plac zabaw na antenie Boomeranga!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Boomerang zaprasza na nowy cykl z ulubionymi serialami najmłodszych w roli głównej! „Plac Zabaw Boomeranga” zapewni moc atrakcji, a widzowie przypomną sobie najciekawsze przygody Mocnego Mike’a, Królika Bugsa czy Agenta Binky’ego. Do tej ferajny premierowo dołączy drużyna z „Królewskiej Straży”. Emisja już od 1 września!

 

Wyjątkowy plac zabaw na antenie Boomeranga!Najlepszy plac zabaw to ten, na którym czekają niesamowite przygody i zabawa bez końca. W telewizyjnym cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” do wspólnych psot zaprasza paczka wesołych zwierzaków! Mocny Mike zaradzi kolejnym kryzysom, które wyrwą go z sielskiej drzemki. Mops jest równie bystry i odważny, jak uroczy – żadne wyzwanie mu niestraszne! Równie heroiczny Agent Binky wraz z grupą PURST uratuje swoją rodzinę przed kolejnymi kłopotami. Odwagi nie brakuje też Patowi, który każdego dnia ubiega chytrego Victora, aby wyciągnąć właścicielkę Lolę z tarapatów. Swoim humorem rozbawi także Królik Bugs, wspólnie z kaczorem Daffym i kanarkiem Tweetym. Natomiast niedźwiedź Grizzy wciąż będzie próbował zaznać spokoju w towarzystwie psotliwych lemingów! 

Do paczki bohaterów dołączy premierowo Królewska Straż! Rozbrykana grupa pod wodzą wilka Luke’a sprosta wszystkim, nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Gdy nieoczekiwanie zbliża się zagrożenie, wspólnie tworzą ogromnego robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton i może wznieść się wysoko w powietrze. Całej sytuacji towarzyszy specjalny okrzyk „Królewska Straż, już czas!”, będący hasłem rozpoczynającym akcję ratunkową!

Premiera cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” już we wtorek 1 września o 17:00. Emisja codziennie o 9:00 i 17:00 na antenie Boomeranga.

Czytany 317 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 sierpień 2020 10:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama