cinema.pl Artykuły

piątek, 28 sierpień 2020 12:32

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” ostro trenują! Radość jest ogromna!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Pożegnania bywają trudne, chyba że… po nich przychodzi wielki powrót! Wiedzą coś o tym uczestnicy 11. edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Towarzysząca im euforia z powodu wznowienia show jest gigantyczna, o czym już 4 września przekonają się widzowie Polsatu! 

 

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” ostro trenują! Radość jest ogromna!Po kilkumiesięcznej przerwie wrócili do treningów. Mimo że przygotowania do „Tańca z Gwiazdami” lekkie nie są, a podczas treningów pojawia się niezapowiedziany gość – nazywany przez Sylwię Lipkę „Panem Bólem”, bije od nich radość. – Jest nam teraz znacznie łatwiej niż poprzednio, bo znamy się i lubimy – zapewnia Hania Żudziewicz, taneczna partnerka Sylwestra Wilka.

- Zdążyliśmy poznać swoje mocne i słabe strony – dodaje Sylwia Madeńska, tańcząca w parze z Mikołajem Jędruszczakiem. 

Pierwszym treningom po półrocznej przerwie towarzyszyły ogromne i wyłącznie pozytywne emocje. Sylwester Wilk przygotował dla swojej partnerki… lemoniadę! – Wstałem bardzo wcześnie rano, aby specjalnie dla Hani wycisnąć cytryny – mówi. Ale nie tylko uczestnicy dbają o swoich tancerzy – Michał Bartkiewicz zadbał o kalorie i przyniósł Edycie Zając, która uwielbia słodkości, naleśniki.  Lenka Klimentova z kolei obdarowała Bogdana Kalusa rośliną doniczkową, a Kamil Kuroczko zaskoczył Nicole Bogdanowicz bukietem kwiatów.

4 września ponownie staną do tanecznej rywalizacji. Czy czują w związku z tym zdenerwowanie?

Pierwsze występy były dla mnie ogromnym stresem. Teraz czuję, że zaczynam bawić się tańcem – zdradza Bogdan Kalus. Czy podobnie dzieje się w przypadku pozostałych uczestników „Tańca z Gwiazdami”?

- Gdybyśmy już dziś mieli stanąć na parkiecie naszego show i zatańczyć, zrobilibyśmy to bez większego stresu – zapewnia Jacek Jeschke, prowadzący w tańcu Milenę Rostkowską-Galant. – Myślę, że każdy z nas bardzo przeżywał to, że show zostało przerwane. Nie wiedzieliśmy, czy i kiedy wrócimy. Dziś jesteśmy szczęśliwi i pełni nowej energii. I nie możemy się doczekać, aby pokazać widzom, na co nas naprawdę stać! 

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – Już od 4 września, w każdy piątek w Telewizji Polsat!

Czytany 444 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 sierpień 2020 12:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama