cinema.pl Artykuły

wtorek, 08 wrzesień 2020 15:14

Jakie marzenia spełniła Katarzyna Zielińska?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 09 września o godzinie 21:10 kolejny odcinek „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”! Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi aktorka Katarzyna Zielińska! 

 

Czy wiedzieliście, że Kasia miała dwa marzenia? Pierwsze to wystąpić na scenie z kabaretem Paranienormalni, a drugie to zaśpiewać jako Diva na festiwalu w San Remo! Czy udało jej się te marzenia spełnić, zobaczymy już w najbliższą środę o 21:10 w Polsacie. 

Co więcej nas czeka w drugim odcinku Paranienormalni Show? Zabawny skecz o samotnym ojcu, który na rodzinnej kolacji pozna chłopaka swojej córki. Jego profesja będzie zostawiała wiele do życzenia…dlatego koniecznie sprawdźcie jak zakończy się to spotkanie! Na scenie zobaczymy dwóch stand-uperów, Bartosz Gajda (ojciec) i Grzegorz Dolniak (chłopak) oraz nasz gość specjalny Katarzyna Zielińska (córka). Ten team to gwarancja bólu brzucha…oczywiście ze śmiechu! 

Jednak to nie koniec atrakcji! O dobry humor widzów zadbają komicy z Kabaretu Jurki, którzy w skeczu o organizacji wesela pokażą jak trudne to może być wyzwanie! Szczególnie kiedy musisz zadowolić mamę przyszłego pana młodego…

Na scenie pojawi się także znany i lubiany, Łukasz Rybarski, który porwie publiczność do śmiechu swoim ostrym żartem!

Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show na antenie Polsatu w każdą środę o godzinie 21:10

Czytany 304 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 wrzesień 2020 15:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama