cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:21

Alicja Bachleda Curuś w męskiej obstawie na planie filmu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na początku września rozpoczęły się zdjęcia do komedii obyczajowej „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Do Polski na plan filmowy tej produkcji przyleciała Alicja Bachleda Curuś, która gra w filmie jedną z głównych ról. Jej bohaterkę Basię, polscy widzowie znają już z wyprodukowanego w 2016 roku filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, który przyciągnął do kin ponad 1,1 mln widzów i cieszył się bardzo dużą popularnością podczas premier telewizyjnych, w serwisach vod i w momencie pojawienia się na platformach streamingowych.

 

Alicja Bachleda Curuś w męskiej obstawie na planie filmuW kontynuacji „7 rzeczy...” oprócz Alicji Bachledy Curuś ponownie zobaczymy Piotra Głowackiego, Leszka Lichotę, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego i Mikołaja Roznerskiego. Grani przez nich bohaterowie spotkają się o pięć lat starsi, ale niekoniecznie o pięć lat dojrzalsi, a widzowie będą mieli szansę dowiedzieć się co następuje po przysłowiowym "i żyli długo o szczęśliwie".

Do obsady serialu w roli nowej kobiecej bohaterki "Pestki" dołączyła Karolina Bruchnicka, znana m. in. z głównej roli w filmie "Córka trenera".

Producentem filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" jest firma MTL Maxfilm na czele z Tadeuszem Lampką, który ma na swoim koncie największe sukcesy kinowe ostatnich lat, takie jak „Nigdy z życiu”, „Tylko mnie kochaj”, „Nie kłam, kochanie”, „Och Karol 2”, „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” czy dwie części komedii „Wkręceni”. Za kamerą nowej produkcji stanęli reżyser Sylwester Jakimow i operator Tomasz Dobrowolski.

 Premiera filmu przewidziana jest na styczeń 2021 roku.

„Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej” 

Czytany 459 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama