cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 16:00

Nowi bohaterowie, te same wielkie emocje!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wzruszą, rozśmieszą i…mocno namieszają! Poznajcie nowych bohaterów serii, którą pokochali widzowie. „Listy do M. 4” wkrótce w kinach.

 

Nowi bohaterowie, te same wielkie emocje!Magdalena Boczarska jako Dagmara

Kobieta, która postawi „zawodowe” życie Mela (Tomasz Karolak) na głowie. Zasadnicza, zdecydowana, „sfokusowana na target” bizneswoman, przedstawicielka londyńskiej centrali w Agencji Mikołajów, przyjeżdża do Polski, by wprowadzić zupełnie nowe, korporacyjne zasady do świata wigilijnych tradycji. Po latach przygód Mela – trafiła kosa na kamień. I chociaż Dagmara ucieka od magii świąt w korpo-znieczulicę, a Wigilię zamierza spędzić sama w hotelowym pokoju, to los szykuje dla niej Gwiazdkę, którą zapamięta na długo…

Rafał Zawierucha jako Stefan

Każdy z nas zna kogoś takiego jak on… Programista-pracoholik, który wychodzi z domu tylko, gdy kończą mu się zapasy mrożonej pizzy. Gdyby nie źle zaadresowana przesyłka świąteczna, zapewne nie wiedziałby nawet, że jest już Wigilia. Wyjaśnienie gwiazdkowej pomyłki sprawi, że te święta Stefan będzie zmuszony przeżyć nie w świecie wirtualnym, a rzeczywistym…

Cezary Pazura jako Arek

Wigilijną atmosferę w domu Agaty (Izabela Kuna) zaburzy pojawienie się nieoczekiwanego gościa. Arek – mężczyzna z zagadkową przeszłością – namiesza w jej relacji z Wojciechem (Wojciech Malajkat). A tam gdzie dwa męskie ego, tam kłopoty… i zacięta rywalizacja o serce kobiety, która zaowocuje wieloma zabawnymi sytuacjami. Jak zakończy się ten konflikt? Kogo wybierze Agata? I jak na to wszystko zareaguje Dusia (Weronika Wachowska)?

Vanessa Aleksander jako Monika

Święta to czas, gdy nawet osoby, które znamy, mogą nas zaskoczyć… To właśnie spotyka Filipa (Borys Szyc) podczas wigilijnego dyżuru z Moniką. Młoda policjantka ma surowe podejście do zasad i charakter zgoła odmienny od roztrzepanej dziewczyny Filipa, Karoliny (Magdalena Różczka)… Mimo krótkiego stażu na komendzie już wypracowała sobie opinię „twardej baby” i służbistki, z którą nie warto zadzierać. Jak poradzi sobie z nią Filip? I czy ich wspólny świąteczny patrol pomoże Monice zrozumieć, że w życiu są ważniejsze sprawy niż… kodeks drogowy?

Michał Zieliński jako Igor

Szalenie utalentowany uliczny grajek, który co chwila wpada w kłopoty. Jeśli nie ściga go właśnie straż miejska, to robi to zafascynowana jego głosem prezenterka radiowa – Karolina (Magdalena Różczka). Pozornie beztroski chłopak ma bardzo skomplikowaną przeszłość. Czy w te święta uda mu się wyjść na prostą?

 

 „Listy do M. 4” wkrótce w kinach!

„Listy do M.4” to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior, Eryk Lubos i debiutujący na dużym ekranie Michał Zieliński. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

 

Gatunek: komedia romantyczna 

Produkcja: Polska 2020

Reżyseria: Patrick Yoka („Prawo Agaty” – serial TV, „Rodzinka.pl” – serial TV, „Powiedz TAK!” – serial TV)

Scenariusz: Marcin Baczyński („Listy do M.” 1-3, „Całe szczęście”), Mariusz Kuczewski („Listy do M.” 2-3, „Underdog”, „Całe szczęście”)

Obsada: Piotr Adamczyk („Listy do M.” 1-3, „Mayday”), Agnieszka Dygant („Listy do M.” 1-3, „Kobiety mafii”), Tomasz Karolak („Listy do M.” 1-3, „Planeta Singli” 1-3), Wojciech Malajkat („Listy do M.” 1-3, „Obywatel”), Izabela Kuna („Pitbull. Ostatni pies”, „Listy do M. 3”), Magdalena Różczka („1800 gramów”, „Listy do M. 3”), Borys Szyc („Zimna wojna”, „Listy do M. 3”), Danuta Stenka („Sala Samobójców. Hejter”, „Planeta Singli 3”) Rafał Zawierucha („Pewnego razu... w Hollywood”, „Bogowie”), Cezary Pazura („Psy 3. W imię zasad”, „Kurier”), Vanessa Aleksander („Sala Samobójców. Hejter”, „Wojenne dziewczyny” – serial TV), Janusz Chabior („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Narzeczony na niby”), Magdalena Boczarska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Piłsudski”), Michał Zieliński („Legiony”), Eryk Lubos („Psy 3. W imię zasad”, „Underdog”), Anna Smołowik („Planeta Singli 3”, „1800 gramów”), Mateusz Winek („Listy do M.” 2-3), Weronika Wachowska („Listy do M. 3”, „Piłsudski”)

Czytany 499 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 wrzesień 2020 16:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama