cinema.pl Artykuły

środa, 16 wrzesień 2020 11:07

Odkryj nieznane w październiku w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Historia romansu osadzonego w sielskiej scenerii włoskiego lata z doskonała rolą Timothéego Chalameta, próba odkrycia sposobu komunikowania się z obcą cywilizacją, dalsze przygody autystycznego chirurga o niezwykłym umyśle oraz kolejne zagadki kryminalne w amerykańskiej armii. W październiku widzowie AXN zobaczą filmy Tamte dni, tamte noce i Nowy początek oraz 3. sezon serialu The Good Doctor i 14. sezon Agentów NCIS. 

 

Tamte dni, tamte noce to nominowana do Oscara historia romansu rozgrywającego się w scenerii wakacyjnych Włoch 1983 roku. Elio (nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę Timothée Chalamet), dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na graniu muzyki klasycznej, czytaniu i flirtowaniu ze swoją przyjaciółką, Marzią (Esther Garrel). Pewnego dnia w domu pojawia się Oliver (Armie Hammer) - czarujący amerykański doktorant, który ma pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się między nimi uczucia i pożądania, które na zawsze odmieni ich życie. Premiera filmu Tamte dni, tamte noce w sobotę 10 października o godz. 20.00 w AXN.

W filmie Nowy początek wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne Stanów Zjednoczonych, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak nieznany obiekt zawisł nieruchomo tuż nad naszą planetą. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym pracują także pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk, Ian Donnelly (Jeremy Renner). Film, nominowany do Oscara w ośmiu kategoriach, to opowieść o ulotności czasu, tajemnicy i zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi zrozumieć. Premiera filmu Nowy początek w sobotę 24 października o godz. 20.00 w AXN.

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W nowym sezonie zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi, a Shaun nadal będzie miał problem z życiem w związku z koleżanką z pracy, dr Carly Lever.  Premiera 3. sezonu serialu The Good Doctor w środę 14 października o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, Doktorem Mallardem. W 14. sezonie serialu do zespołu dołączy Nicholas "Nick" Torres, który do tej pory działał zagranicznych misjach w Ameryce Południowej, jako tajny agent.  Premiera 14. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartek 15 października o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy czwartki o 22:00 w AXN.

Czytany 345 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 wrzesień 2020 11:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama