cinema.pl Artykuły

piątek, 18 wrzesień 2020 12:22

Chabior i Żurek, wcielający się w znaną postać w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tę niedzielę, 20 września o godzinie 20:00, zapraszamy na drugi odcinek „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Jednym z gości specjalnych był Lesław Żurek, który brawurowo wcielił się w postać Prezydenta Rafała Trzaskowskiego! Klinikę odwiedzili także Janusz Chabior z żoną Agatą Wątróbską, którzy opowiedzieli o swoim wielkim pandemicznym weselu! Wesela to motyw przewodni tego odcinka, więc możecie spodziewać się sporej dawki humoru na najwyższym poziomie! 

 

Późny wrześniowy wieczór. W modnym warszawskim klubie gra... Hirek Wrona – tak! TEN prawdziwy Hirek Wrona! A kto go zaczepia? Oczywiście Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek)! Czy DJ ulegnie i zagra mu trochę funku? Przekonacie się w tę niedzielę włączając Telewizję Polsat. 

Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek dla gościa specjalnego Janusza Chabiora. Jedną z nich była zaskakująca rola w skeczu gangsterskim! Nasz gość nie miał pojęcia, że przyjdzie mu występować na scenie, dlatego koniecznie musicie sprawdzić czy udało mu się tę rolę udźwignąć czy może jednak nie wytrzymał i się „zagotował”? Jedno jest pewne, ten skecz przejdzie do historii! 

Ale to nie koniec premierowych skeczów! Panowie z Kabaretu Skeczów Męczących rozśmieszą Was do łez w gagu weselnym! To będzie naprawdę Kac w Vegas! Sprawdźcie tę serię niefortunnych wydarzeń spowodowanych, jak to na uroczystościach ślubnych bywa…nadmierną ilością alkoholu! A jak o weselach mowa, nie mogło zabraknąć historii o Królu weselnych imprez, czyli zapraszamy na alternatywną wersję filmu o Zenku Martyniuku „Zenonian Raphsody”! 

W drugim odcinku naszych gości również czeka wizyta u najlepszego warszawskiego fryzjera. Kto go tym razem odwiedzi? Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek) oraz Agata Duda (Monika Dryl) z koleżanką Danutą Holecką (Adrianna Borek). Nie trzeba pisać, że ten skecz to gwarancja śmiechu? 

Oprócz gości specjalnych na scenie w premierowych skeczach niezawodni Kabaret Nowaki oraz Kabaret K2! 

W tę niedziele widzowie zobaczą również drugi odcinek serii „Mała Polonia” opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ KSM nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski. 

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. 

 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00.

Czytany 332 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 wrzesień 2020 12:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama