cinema.pl Artykuły

sobota, 03 październik 2020 15:53

STUDIO MUNKA OGŁASZA NABÓR DO SWOICH PROGRAMÓW!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich ogłasza nabory do programów „30 Minut”, „Młoda Animacja” i „Pierwszy Dokument”. Wkrótce Studio poinformuje również o naborze do programu „60 Minut”.

Nabór do programów „30 Minut”, „Młoda Animacja” i „Pierwszy Dokument” trwa do 30 listopada 2020 roku.

- Cieszę się bardzo, że w końcu możemy ogłosić nowe Programy dla Młodych Twórców na rok 2020. Program "30 Minut", w ramach którego zadebiutowało już ponad 120 reżyserek i reżyserów, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Filmy Studia Munka SFP cenione są w Polsce i na świecie, wygrywają kolejne festiwale. Tylko od sierpnia, kiedy przywrócono organizację imprez kulturalnych, filmy Studia Munka SFP wygrały siedem polskich festiwali, w tym Against Gravity i Młodzi i Film - mówi Jerzy Kapuściński, dyrektor artystyczny Studia Munka. - Studio jest otwarte dla studentów i absolwentów szkół filmowych. Ale także studenci i absolwenci innych uczelni artystycznych często używają kamery jako narzędzia wypowiedzi artystycznej. Zapraszamy ich do udziału w naszych programach. Najważniejszy jest dobry pomysł i wizja artystyczna – dodaje Jerzy Kapuściński.

Projekty do programów „30 Minut” i „Pierwszy Dokument” należy składać w trzech egzemplarzach, natomiast projekty filmów animowanych należy nadsyłać drogą mailową. Koproducentem filmów z Programu „30 Minut” jest TVN.

 

Regulaminy programów, formularze oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej http://studiomunka.pl w sekcji Zgłoś projekt.

Czytany 400 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 październik 2020 15:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama