cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 05 październik 2020 12:05

Zabawne perypetie i intrygujące zagadki – „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” na antenie Boomeranga!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Grupa przyjaciół znów stanie przed wyzwaniem rozwiązania tajemniczych zagadek! Daphne, Velma, Fred i Kudłaty wraz z pomocą Scooby’ego będą musieli nieźle się nagłówkować, aby przechytrzyć kolejne pojawiające się na ich drodze potwory i straszydła. Cykl „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” już od 10 października na antenie Boomeranga.

 

Trudno wyobrazić sobie świat animacji bez tak kultowej postaci, jak Scooby-Doo! Choć czworonożny bohater i jego kumpel Kudłaty czasem tchórzą przed duchami, to jednak wraz z resztą ekipy są w stanie pokonać strach. Dzięki odważnej brygadzie napotkane podczas podróży osoby mogą spać spokojnie! Scooby i jego kompani dojadą Wehikułem Tajemnic wszędzie tam, gdzie czeka na nich nowa sprawa. 

W ramach cyklu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” odbędzie się premiera nowych odcinków „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”. Gang będzie musiał rozwiązać sprawę związaną z nawiedzonym szpitalem, napotykając tajemniczego potwora. Scooby-Doo i przyjaciele wybiorą się również do Paryża na pokaz mody, gdzie spotkają znaną modelkę. Czy drużynie uda się rozwikłać nowe zagadki? Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie staną na ich drodze?

W ramach cyklu na antenie Boomeranga będzie można zobaczyć nie tylko najnowsze odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”, ale również wybrane historie z „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i wyjątkowe, pełnometrażowe filmy ze Scoobym i bystrą grupą młodych tropicieli duchów. 

Premiera maratonu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” już w sobotę 10 października o 13:00. Emisja codziennie o 13:00 na antenie Boomeranga.

Czytany 340 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 październik 2020 12:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama