cinema.pl Artykuły

wtorek, 06 październik 2020 15:58

Katarzyna Zielińska zdradza czego brakowało jej w pandemii!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższą środę o godzinie 21:10, kolejny odcinek „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”! Po raz drugi w roli gościa specjalnego wystąpi aktorka Katarzyna Zielińska, której w pandemii najbardziej brakowało żywej publiczności! Dlatego Paranienormalni oddali jej najlepszą kabaretową widownię! 

W szóstym odcinku Paranienormalni Show, widzowie zobaczą aż cztery skecze, które na pewno wywołają salwy śmiechu! 

W pierwszym skeczu obejrzymy program PSLU (Polityczno – Społeczne Luźne Uwagi), w którym  szanowany dziennikarz Artur Komorowski (Robert Motyka) przeprowadzi wywiad z niedoszłym kandydatem na Urząd Prezydenta, czyli Walerianem Trąpką przez P (Bogusław Kudłek). Ta rozmowa nie będzie merytoryczna, ale na pewno bardzo śmieszna! 

Kto z nas podczas pandemii nie tęsknił za podróżami? Ba, nawet za kolejkami do kontroli bezpieczeństwa i ściąganiem z siebie kolejnych warstw, bo „coś” pika… Dlatego w drugim skeczu witamy na lotnisku! W roli nadgorliwego celnika Grzegorz Dolniak! Zasada jest jedna; co pika nie leci. Koniecznie sprawdźcie jakie problemy na bramce bezpieczeństwa będą mieli dwaj pasażerowi Michał Paszczyk i Bartosz Gajda oraz czy finalnie uda im odbyć zaplanowaną podróż. 

W trzecim skeczu czeka nas wizyta majora Adama Korczyka (Michał Paszczyk) oraz jego narzeczonej (Katarzyna Zielińska) u wojskowego księdza, w celu zaliczenia nauk przedmałżeńskich. Czy mimo kilku niewygodnych pytań i jeszcze bardziej kompromitujących odpowiedzi uda się naszej parze zaliczyć kurs przedmałżeński? Sprawdźcie już w tę środę w Polsacie!   

Na koniec czeka nas porywający do śmiechu występ Kabaretu Jurki. Podczas ich występu sprawdzimy czy w czasie pandemii łatwo jest przeprowadzić napad na bank?  

 

Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show na antenie Polsatu w każdą środę o godzinie 21:10

 

Czytany 224 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 październik 2020 16:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama