cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 19 październik 2020 15:19

Serial Canal+ Original - "Żmijowisko" - od 22 października na płytach DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Głośny serial CANAL+ ORIGINAL na płytach DVD od 22 października 2020. Do sprzedaży trafia właśnie ekskluzywny digital box składający się z 4 płyt DVD, zawierający siedmioodcinkowy serial  fabularny „Żmijowisko” oraz bogate materiały dodatkowe.

 

Zła krew zostaje w ludziach. Przenosi się z pokolenia na pokolenie… Żmijowisko ludzkich emocji, tajemnic i przeznaczenia.

Mroczna ekranizacja bestsellerowego thrillera Wojciecha Chmielarza w reżyserii Łukasza Palkowskiego („Bogowie”, „Belfer”, „Chyłka”). Grupa trzydziestolatków, jak co roku, wyjeżdża na wspólne wakacje, wybór pada na niewielką miejscowość Żmijowisko. To czas beztroski, odreagowania codzienności. Alkohol, zabawa, ale i dawne miłości, nierozwiązane problemy, niezałatwione sprawy oraz jedna noc, która zmienia wszystko. Tytułowe Żmijowisko staje się niemym świadkiem tragedii. Noc, w której znika Ada, piętnastoletnia córka jednej z par, to początek koszmaru…

Serial w gwiazdorskiej obsadzie: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Piotr Stramowski i Cezary Pazura.

„Żmijowisko” było nominowane do Orłów 2020 w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny.

Poza 7 odcinkami serialu, na płytach znajdą się również dodatki specjalne w postaci: teaserów, zwiastuna, zapowiedzi poszczególnych odcinków, ekskluzywnych materiałów z planu oraz filmów przybliżających poszczególne postacie.

Serial jest wzbogacony o napisy polskie i angielskie.

Szczegółowe informacje o filmie znajdą Państwo pod adresem: https://tv.pl.canalplus.com/seriale/zmijowisko

"Żmijowisko”, jak i wszystkie inne seriale CANAL+ ORIGINAL, znajdą Państwo również w usłudze CANAL+ telewizja przez internet, dostępnej online – bez umowy, bez anteny i przez pierwszy miesiąc za darmo. Oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz – laptop, telewizor, smartfon. CANAL+ jest wszędzie - szczegóły na ogladaj.canalplus.pl

„Żmijowisko” na płytach DVD dostępne jest w dobrych sklepach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej.

Czytany 322 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 październik 2020 15:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama