cinema.pl Artykuły

sobota, 28 listopad 2020 10:37

#tuiteraz - ciepła historia o poszukiwaniu szczęścia - na VOD i DVD!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do sklepów w całej Polsce trafiło wydanie DVD filmu #tuiteraz. Równocześnie film trafi na platformy VOD - premiery Canal+, Player.pl, vod.pl, Cineman.pl, pl.chili.com, Rakuten.tv, Ipla.tv.

 

#tuiteraz to film o poszukiwaniu szczęścia, o tym jak ważne w życiu są chwile i to, by smakować życie. Instagram, podróż i kuchnia to główne składowe tej podnoszącej na duchu historii o jednej decyzji, która potrafi przewrócić nasz świat do góry nogami. Ciepła i czuła historia podnosząca na duchu – idealna na spędzenie dobrego czasu w domowym zaciszu.

Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.

Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się w umówionym miejscu. Przez kilka dni koczuje na najnowocześniejszym i największym lotnisku świata z nadzieją że Soo się jednak zjawi. Poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z koszykarzami francuskiej reprezentacji, gotuje z tamtejszym kucharzem. Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, hasztag „iamhere” błyskawiczne zyskuje popularność, a Stéphane zostaje okrzyknięty „francuskim kochankiem”. Czy Stéphane'owi uda się odnaleźć Soo?

Wiele rzeczy może nagle zmienić nasze życie, może to być instagramowa znajomość, przypadkowe spotkanie, spontaniczny wyjazd a czasem obejrzany film. Reżyser zaprasza widzów do wspólnej podróży, do prawdziwej przygody, która sprawi, że wrócimy z niej uśmiechnięci i odmienieni. To pogodny film o tym jak wiele możemy zrozumieć, gdy odbędziemy podróż w głąb siebie, ale też otworzymy się na otaczający nas świat.

Czytany 232 razy Ostatnio zmieniany sobota, 28 listopad 2020 10:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama