cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 grudzień 2020 15:04

Gorąca rozrywka w zimowym czasie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Każdy, kto ma dość szarugi i zimna, powinien w piątkowy wieczór włączyć TNT. W ostatnim miesiącu roku stacja zaplanowała wyjątkowy cykl, dzięki któremu widzowie w mig przeniosą się do ciepłych dni lata. W programie między innymi kultowy film o wakacyjnej pasji do tańca, komedia pomyłek z Chevym Chasem i ekranizacja opowiadania Stephena Kinga. „Cieplutkie piątki” już od 4 grudnia na antenie TNT. 

 

Kiedy tęsknota za słonecznym latem powraca ze zdwojoną siłą w okresie zimowym, ulubione filmy wakacyjne pomogą o niej zapomnieć. Cykl „Cieplutkie piątki” w TNT pozwoli zacząć każdy grudniowy weekend od najlepszej rozrywki. W programie znajdują się klasyki kina obyczajowego i komedia familijna.

Cykl rozpocznie „Dirty Dancing”, jeden z najbardziej popularnych romansów amerykańskiego kina. Nastoletnia Frances, przez bliskich zwana też Baby (Jennifer Grey), wybrała się z rodziną na wakacje do ośrodka wypoczynkowego. Kiedy lekko znudzona spaceruje po okolicy, trafia na Johnny’ego (Patrick Swayze), który ćwiczy nowy układ taneczny ze swoją partnerką. Zafascynowana Baby nie może oderwać od nich wzroku i sama marzy o tym, by zatańczyć na występie. Los podaruje jej okazję: partnerka Jonny’ego nie może wziąć udziału w planowanym występie, więc Baby ją zastępuje. To niezwykła historia o płomiennej miłości i pasji do tańca.

„Amatorzy sportu” opowiadają historię Scotty’ego (Tom Guiry), który wraz z rodzicami zamieszkał w nowej miejscowości. Chłopak uwielbia baseball i marzy, że kiedyś sam zostanie słynnym, profesjonalnym zawodnikiem. Trafia na nowego kolegę, Rodrigueza (Mike Vitar), który dostrzeże w nim talent i da mu okazję do jego rozwijania. Sportowa pasja łączy całą grupę przyjaciół, a wspólne zabawy pozwalają im na przeżycie wielu niesamowitych przygód. 

Kolejny piątek przyniesie jedną z najpopularniejszych komedii z legendarnym Chevym Chasem, czyli „W Krzywym Zwierciadle: Wakacje”. To opowieść o wakacyjnej wyprawie rodziny Griswoldów do Walley World. Niestety, Clark (Chevy Chase) na samym początku powoduje wypadek samochodowy, a starsza ciotka, którą postanowili zabrać ze sobą, niespodziewanie umiera… A to dopiero pierwsze z wielu przeszkód, na które trafi rodzina. Familijna komedia w wykonaniu jednego z najśmieszniejszych amerykańskich komików dostarczy moc humoru i zabawnych perypetii.

„Cieplutkie piątki” zakończą się emisją filmu „Stań przy mnie”. To idealna propozycja dla wielbicieli thrillerów i horrorów, którzy szukają w kinie dreszczyku emocji – produkcja powstała na bazie opowiadania Stephena Kinga. Grupa chłopców chce odnaleźć ciało zaginionego kolegi. Nie są sami w poszukiwaniach, bo do nieoficjalnej rywalizacji stają także inne nastolatki. Wiedzą, że na znalazcę czeka sława. Pełen emocji obraz podąża za losami bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z większymi przeciwnościami, niż się tego wcześniej spodziewali.

 

Premiera cyklu „Cieplutkie piątki” 4 grudnia o 21:00 na antenie TNT. Emisja w każdy piątek od 21:00.

Plan emisji:

04.12, godz. 21:00 – „Dirty Dancing” 

11.12, godz. 21:00 – „Amatorzy sportu” 

18.12, godz. 21:00 – „W Krzywym Zwierciadle: Wakacje” 

25.12, godz. 21:10 – „Stań przy mnie”

Czytany 202 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2020 15:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama