Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

piątek, 11 grudzień 2020 12:06

Sławni mężczyźni Hollywood w styczniu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

James Franco przygotowujący się do zgładzenia przywódcy Korei Północnej, Jack Nicolson w roli zadufanego w sobie pisarza, którego serce kradnie kelnerka, Sasha Baron Cohen w roli nierozgarniętego angielskiego kibola, który zostaje wplątany w rodzinne działania MI6, Hugh Jackman w filmie o uroczym robocie, który zostaje członkiem gangu oraz Christian Bale w środku korupcyjnego świata FBI i polityki. W styczniu AXN pokaże filmy z najsłynniejszymi aktorami Hollywood: Wywiad ze słońcem narodu, Lepiej być nie może, Grimsby, Chappie i American Hustle.  

 

W filmie Wywiad ze słońcem narodu Dave Skylark (James Franco) i jego producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) prowadzą popularny program telewizyjny, "Skylark Tonight". Pewnego dnia dowiadują się, że północno-koreański przywódca jest ich fanem. Postanawiają dowieść, że są prawdziwymi dziennikarzami i przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy przygotowują się do podróży do Pjongjangu, rekrutuje ich CIA i zleca zabójstwo Koreańczyka. Premiera filmu Wywiad ze słońcem narodu w czwartek 21 stycznia o godz. 22:00 w AXN.

Lepiej być nie może opowiada historię Melvina Udalla (Jack Nicholson) - ekscentrycznego i skupionego na sobie pisarza. Gburowaty styl bycia sprawia, że mężczyzna nie ma zbyt wielu przyjaciół, ani partnerki. Życie Melvina jest niezwykle uporządkowane. Udall codziennie jada obiad w tej samej restauracji, zamawiając jedzenie u tej samej kelnerki – Carol Connelly (Helen Hunt). Pewnego dnia kobieta nie pojawia się w pracy. Melvin postanawia ją odnaleźć. Premiera filmu Lepiej być nie może w piątek 22 stycznia o godz. 20:10 w AXN.

Komedia Grimsby opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych, Sebastiana (Mark Strong), który musi ukrywać się w rodzinnym Grimsby, biednym rybackim miasteczku w Północnej Anglii. W wyplątaniu się z dramatycznej życiowej sytuacji pomaga mu brat - kibol-degenerat o złotym sercu, Nobby (Sacha Baron Cohen). Premiera filmu Grimsby w piątek 22 stycznia o godz. 22:55 w AXN.

W filmie Chappie trafiamy do brutalnego świata Johannesburga, gdzie policja i wojsko używają robotów do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Kiedy wpada w ręce gangsterów zostaje zresetowany i wyszkolony od nowa. Poczciwy robot, nie do końca świadomie uczestniczy od teraz w brutalnych napadach rabunkowych i życiu przestępczego półświatka. Premiera filmu Chappie w sobotę 23 stycznia o godz. 20:00 w AXN.

American Hustle ukazuje jeden z najbardziej niewiarygodnych skandali korupcyjnych, które wstrząsnęły Ameryką. To fikcyjna opowieść o błyskotliwym oszuście Irvingu Rosenfeldzie (Christian Bale), który - wraz ze swoją ponętną partnerką Sydney Prosser (Amy Adams) - zostaje zmuszony do współpracy przez ambitnego agenta FBI, Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga ich w pociągający, ale też niebezpieczny świat potentatów, wpływowych polityków i mafii. Premiera filmu American Hustle w niedzielę 24 stycznia o godz. 20:00 w AXN.

Czytany 253 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 grudzień 2020 12:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież