cinema.pl Artykuły

środa, 13 styczeń 2021 14:32

„W odwecie” z Madsem Mikkelsenem - #wartoczekać / zwiastun!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„W odwecie” w reżyserii Andersa Thomasa Jensena („Jabłka Adama”) to drugi w Nowym Roku film z Madsem Mikkelsenem, który wprowadzimy do polskich kin, i na który zdecydowanie #wartoczkeać!

 

Poniżej polski zwiastun filmu:

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!

Połączeni wspólnm celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

„W odwecie” otworzy tegoroczny MFF w Rotterdamie.

Czytany 384 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 styczeń 2021 14:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama