cinema.pl Artykuły

niedziela, 17 styczeń 2021 17:32

Przejmujące historie w lutym w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Rodzeństwo, które po tragicznej śmierci rodziców musi rozpocząć życie na własną rękę; czwórka samotnych nieznajomych zagubiona w poszukiwaniu miłości; bankier inwestycyjny, który próbuje pozbierać swoje życie po śmierci żony i wychować samotnie córkę; dalsze losy bohaterów głośnego filmu z lat 90-tych,  których życie naznaczyło uzależnienie od narkotyków oraz skorumpowany świat mafii, polityki i policji.  W lutym AXN pokaże  historie pełne dramatów w serialu Ich pięcioro oraz filmach Bliżej, Destrukcja, T2: Trainspotting i Psy mafii.  

 

Ich pięcioro to historia rodzeństwa Salingerów z San Francisco, których rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Młode pokolenie Salingerów przejmuje rodzinną restaurację i stara się odnaleźć w nowej sytuacji. W serialu poznajemy 24-letniego Charliego (Matthew Fox), dotychczas mało odpowiedzialnego najstarszego syna Stalingerów, który z dnia na dzień staje się głową rodziny; 16-letniego Bailey’a (Scott Wolf), który ze zbuntowanego rozrabiaki musi stać się opiekuńczym bratem; 15-letnią, nad wyraz wrażliwą Julię (Neve Campbell); 11-letnią Claudię (Lacey Chabert), która kocha muzykę oraz Owena, który dopiero skończył roczek. Rodzeństwo będzie musiało wspólnie pokonać wiele przeciwności losu licząc tylko na siebie. Premiera serialu Ich pięcioro w poniedziałek 8 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN.

Film Bliżej opowiada historię czworga nieznajomych: autora nekrologów, Dana (Jude Law), wziętą fotografkę, Annę (Julia Roberts), byłą striptizerkę, Alice (Natalie Portman) oraz zamożnego dermatologa, Larry’ego (Clive Owen). Dan romansuje z Alice, potem porzuca ją dla Anny, która z kolei zdradza Larry’ego, by po jakimś czasie znów do niego wrócić. Każde z nich szuka miłości, ale za każdym razem gubi się w gąszczu kłamstw, zdrad i emocjonalnych nieporozumień. Premiera filmu Bliżej w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w AXN. 

W filmie Destrukcja odnoszący sukcesy bankier inwestycyjny Davis (Jake Gyllenhaal) próbuje uporać się ze śmiercią żony, którą stracił w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Pewnego dnia Davis wysyła skargę na niedziałający automat z napojami i słodyczami. W ten sposób rozpoczyna korespondencję z pracującą w firmie od automatów Karen (Naomi Watts). Premiera filmu Destrukcja w niedzielę 21 lutego o godz. 14:45 w AXN.

 

T2: Trainspotting to druga część kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych. Po 20 latach, Mark Renton (Ewan McGregor) powraca do Edynburga - jedynego miejsca, które może nazwać domem. Czekają tam na niego starzy przyjaciele: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) i Begbie (Robert Carlyle). Powrót do korzeni szybko zweryfikuje, czy Markowi rzeczywiście udało się wyrwać na dobre z przestępczego półświatka, w którym ludźmi rządzi jedynie narkotykowy głód. Premiera filmu T2: Trainspotting w niedzielę 21 lutego o godz. 22:25 w AXN.

 

Film Psy mafii przenosi widza do skorumpowanego świata policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii, w którym zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej. Gangsterzy i brudni gliniarze szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa mafia, na której czele stoi jej królowa – Irina Vlaslov, w której postać wciela się laureatka Oscara, Kate Winslet. Premiera filmu Psy mafii w piątek 26 lutego o godz. 23:25 w AXN.

Czytany 484 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 17 styczeń 2021 17:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama