cinema.pl Artykuły

niedziela, 17 styczeń 2021 17:37

Jak wspomina rok panowania Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

- Na pewno przekonałam się̨, że niesprzyjający spotkaniom z ludźmi czas, może wpłynąć́ na jeszcze większą chęć́ i mobilizację do niesienia pomocy tym, którzy naprawdę̨ jej potrzebują̨ - mówi Magdalena Kasiborska. Najpiękniejsza Polka pochodzi z Zawady niedaleko Tarnowskich Gór i jest 20-letnią studentka kosmetologii. Właśnie kończy rok panowania, który z pewnością był inny niż jej poprzedniczek. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów, na szczęście nie wykluczyło to pomocy tym najbardziej potrzebującym. Już 17 stycznia korona Miss Polski, którą Magdalena Kasiborska przez ostatni rok dumnie nosiła, będzie miała nową właścicielkę!

 

- Wszyscy niespodziewanie stanęliśmy u progu 2021 roku. Jaki był dla mnie rok mijający? Był wyjątkowy pod każdym względem, co nie znaczy, że mienił się̨ tylko jasnymi barwami... Tak, jak miłym zaskoczeniem było dla mnie zdobycie tytułu Miss Polski, tak pandemia pokrzyżowała większość moich zawodowych planów i pomysłów na realizację wszystkich zamierzeń. Na pewno przekonałam się̨, że niesprzyjający spotkaniom z ludźmi czas, może wpłynąć na jeszcze większą chęć i mobilizację do niesienia pomocy tym, którzy naprawdę̨ jej potrzebują. Poza akcjami organizowanymi przez instytucje zwracające się do mnie o wsparcie z racji dzierżenia tytułu najpiękniejszej Polki, postanowiłam sama zainicjować cykl projektów wspierających osoby i rodziny, dla których zmaganie się̨ z trudami życia codziennego jest ogromnym wyzwaniem. Ukoronowaniem moich wysiłków była ostatnia akcja „MISSja Święta”, dzięki której (do tej pory) pomoc otrzymało ponad 100 rodzin, a dobroć ludzi chcących dzielić się̨ z innymi sprawiła, że misja wciąż̇ trwa! Nie sposób wymienić wszystkich, którzy poświecili swój czas dla realizacji moich pomysłów. Z serca dziękuję̨ im wszystkim – mówi Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

 

- Pomimo niesprzyjającej podróżom sytuacji, miałam okazję gościć w Chicago. Tam nabrałam jeszcze większej pewności siebie, co staram się̨ przełożyć na każdą sferą mojego życia. Jestem wdzięczna losowi, że wybory Miss Polski w roku ubiegłym odbyły się̨ w gronie najbliższych osób, przyjaciół i publiczności. Życzę̨ wszystkim kandydatkom startującym w tegorocznym konkursie wiary w siebie, a mojej następczyni wytrwałości i kreatywności w świecie, w którym wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu. Mogę̨ siwiało powiedzieć, że czuję̨ się̨ spełniona jeśli chodzi o mój rok panowania, ale nawet po przekazaniu trofeum przyszłej Miss Polski, będę̨ kontynuować swoją misję. Teraz wiem, że zdobycie tego tytułu to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Dla mnie to nowy początek. Jeszcze raz dziękuję̨ wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji moich planów w tym trudnym czasie. Dwuznacznym stało się̨ używanie słowa KORONA... Od tego roku nie będzie kojarzyć się̨ tylko ze zmaganiami o tytuł Miss Polski, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze – ZDROWIE – dodaje najpiękniejsza Polka.

 

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

Czytany 306 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 17 styczeń 2021 17:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama