cinema.pl Artykuły

sobota, 30 styczeń 2021 16:14

Nie tylko w Walentynki!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dla Romance TV każdy dzień jest idealny na celebrowanie miłości! Walentynki to jednak wyjątkowe święto i z tej okazji stacja zaprasza na romantyczną premierę filmu „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość” (g. 17:50). Na umilenie wszystkich lutowych poniedziałków Romance TV przygotował także wspaniałe i pełne akcji premiery komedii romantycznych. Bo nastrój pełen uczuć należy podtrzymywać cały czas!

 

Poniedziałkowe premiery komedii romantycznych

W lutym Romance TV pragnie umilić wszystkim początek tygodnia, dlatego w każdy poniedziałek o godz. 20:00 pokaże pełną akcji i humoru komedię romantyczną.

„Program wirowanie” – 1 lutego, godz. 20:00

Czasami wszystko dzieje się całkiem inaczej, niż zostało pierwotnie zaplanowane. Taki los spotyka również słynną diwę operową, Ellę Herbst. Na skutek błędnych posunięć finansowych swojego partnera traci ona nie tylko ukochaną pracę w kolońskiej operze, ale też cały majątek!  Na domiar złego musi zaopiekować się ojcem, który coraz bardziej zamyka się w swoim własnym świecie i nie może już zostawać sam w domu. Z  dnia na dzień Ella jest zmuszona opuścić swoje luksusowe mieszkanie i wrócić do dawnego pokoju w rodzinnym domu na przedmieściach. Nieoczekiwanie śpiewaczka otrzymuje oryginalną propozycję pracy: ma poprowadzić… chór więzienny. Nowe wyzwanie pociąga za sobą nieprzewidziane wydarzenia: Ella zakochuje się w Angelo, jednym z chórzystów, który odbywa karę pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Jest oszołomiona zarówno piękną włoską wymową jak i urzekającym głosem mężczyzny. Kobieta nie przypuszcza jednak, że przystojny i szarmancki Angelo oraz jego koledzy zapisali się do chóru nie tylko z miłości do Verdiego...

„Mój koszmarny przyjaciel” – 8 lutego, godz. 20:00

Olaf Hintz, mężczyzna w podeszłym wieku, jest ponurakiem i nie przepada za ludźmi. Po latach pełnej wyrzeczeń opieki nad bratem ma dość. Wyprowadza się i angażuje do opieki nad sobą Trixie, samotną matkę z trojgiem dzieci, która ku jego rozpaczy wprowadza się do części mieszkania razem z Muratem, Afią i Seanem. Konserwatywny staruszek natychmiast wypowiada wojnę nowym współmieszkańcom. Pierwsze pojedynki jednoznacznie zwycięża. Ale potem wszystko się zmienia.        

„Teściowie” – 15 lutego, godz. 20:00

Laila i David zamierzają się pobrać. Rodzice obojga spotykają się po raz pierwszy w dniu ślubu swoich dzieci. Irene i Lutz Steimle oraz Margret i Robert Heller diametralnie się od siebie różnią i całkowicie inaczej postrzegają życie. Kiedy na domiar złego znika narzeczona, która przyłapuje przyszłego męża na zdradzie z organizatorką wesel i jego byłą sympatią, wszystko staje na głowie!  

„Oszust matrymonialny i jego żona” – 22 lutego, godz. 20:00

Herbert jest doświadczonym oszustem matrymonialnym. Dzisiaj takim osobnikom żyje się już trudniej - mało która kobieta decyduje się na szybkie zamążpójście. A jeśli już, to nie są to zbyt dobre partie dla fałszywego uwodziciela, wybierającego na swoje ofiary kobiety samotne, średnio zamożne, spragnione miłości, ale i mało skłonne do dzielenia się z kimkolwiek swoim majątkiem. Mimo, że zarobki Herberta nie powalają, we wszystkich działaniach wspiera go... jego lepsza połowa, Marta.

Premiera na Walentynki

14 lutego czyli w święto zakochanych, Romance TV zaprasza na premierę filmu  „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Przeniesiemy się do Indii 1905 roku. Młoda Amerykanka Olivia O'Rourke wybiera się w odwiedziny do swojej ciotki, Lady Bridget Templewood, wiodącej spokojne życie wśród amerykańskich kolonialistów. Ciotka zamierza znaleźć odpowiedniego męża dla swej siostrzenicy. Gdy Olivia poznaje przystojnego outsidera, Jai'a Raventhorne'a, nienawidzącego wszystkiego, co angielskie, zakochuje się w nim na zabój. Ale zamiary Jai'a są nieodgadnione. Pewnego dnia Jai opuszcza Olivię. Gdy dziewczyna dowiaduje się od rodziny o przestępstwie dokonanym przez Jai'a przeciwko jej krewnym, jej miłość zamienia się w nienawiść... 

Czytany 250 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 styczeń 2021 16:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama